Ostrzeżenia dla użytkowniczki Kawoszka_:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (26-04-2014 14:26) Spam.
Ja mojego męża bardzo często staram przekonać do zakładania muszki czy ogólnie czegoś innego zamiast klasycznego krawata, chociaż pod tym względem trochę się poprawił, bo zaczął nosić bardziej kolorowe krawaty. Polecam Wam bardzo ciekawy artykuł na temat tego, [url=http://poradnikowy.net/co-mozna-zalozyc-zamiast-krawata/]co nosić zamiast krawata[/url]. Okazuje się, że nie tylko muszkę, ale też masę innych dodatków jak knit, apaszka, fular, poszetka itd. O wielu nawet nie miałam pojęcia, więc dobrze, że tam te dodatki wyjaśniono.
moderator (13-07-2014 12:54) Spam.
To ja jeszcze bardzo lubię zaglądać na domodi.pl, chociaż nie jest to taki standardowy sklep tylko bardziej showroom. Ostatnio wyszukałam tam interesjące [url=http://domodi.pl/marki_modema/odziez/odziez-damska/sukienki]sukienki modema[/url]. Wydają się bardzo oryginalne i też nie ma takich ofert sporo w internecie, dlatego właśnie plusem jest to, że na tej stronie są oferty z różnych sklepów internetowych, by było łatwiej wybierać.
moderator (22-07-2014 13:10) Spam.
Dokładnie, ja również w ogóle nie zwracam uwagi na ulotki. Po prostu zgniatam i do śmieci :-) Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest przykuć potencjalnych klientów czymś nowym. Ostatnio przykładowo widziałam takie możliwości wykorzystywania [color=#FF0000][moderacja][/color], co świetnie się sprawdza szczególnie gdy chodzi o firmy z branży turystycznej czy gastronomicznej. Dzięki temu takie obiekty od razu inaczej się prezentują i na pewno są bardziej zachęcające.
moderator (16-09-2014 19:34) Spam.
Pewnie wiele z was zadaje sobie to pytanie, czy lepiej jest ograniczać tłuszcze czy węglowodany, bo wiadomo, że wszystkiego ograniczyć się nie da. Fajnie opisano to w tym artykule na Hellozdrowie hellozdrowie.pl/blogi/zdrowy-konkret/tlusta-karkowka-czy-slodki-batonik-co-gorsze-dla-zdrowia powołując się od razu na konkretne badania. Może macie jednak inne zdanie?

Zamknij to okno