Ostrzeżenia dla użytkowniczki Anuleka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (12-10-2017 15:24) Spam.
Hey ;) stwierdziłam, że potrzebuję zmiany ;D (jak zapewne większość kobiet na wiosnę;p) i zastanawiam się nad zmianą fryzury. Mam włosy za łopatki i zastanawiam się na krótką fryzurą ;) były i są nadal modne. Tak przynajmniej twerdzą kobiece pisma ;) Zamieszczam kilka propozycji, może któraś z Was się skusi ;)
moderator (12-10-2017 15:25) Spam.
Witam. Pamiętajmy, że profilaktyka jest najważniejsza - niestety w starciu z rzeczywistością różnie to bywa dlatego ponieżej zamieszczam przydatne linki odnośnie badań profilaktycznych
moderator (12-10-2017 15:26) Spam.
ale wtedy zatysfakcja i pewnosc ze w sklpeie tego nie ma ;) ja kiedys widzialam ciekawe lampiony zrobione z uwaga: łyżeczek plastikowych tylko nie mogę teraz tego znaleźć ;/ ale jak znajdę do wrzucę bo było tam mnóstwo ciekawych pomysłów, któr może którejś z was przypadną do gustu. Nie wiem może poszukaj na stronach typu portal z pinezkami? Plusem jest to że nie musisz czytać artykułów tylko patrzysz i wzorujesz sie na zdjęciach. Ja często korzystam z tego typu portali
moderator (12-10-2017 15:27) Spam.
nesi ma dość ciekawą ofertę - buty ma zimę i na jesień połowę z nich chciałabym mieć ;D
moderator (12-10-2017 15:27) Spam.
w żadnym wypadku nie wolno lekceważyć nawet najdrobniejszej infekcji, z myślą że sama minie. Uwierzcie mi możecie mieć tyklko więcej problwmów gdy infekcja się rozwinie. Moja koleżanka musial; poźniej długo się leczyć. a Co do basenu to racja - chlorowana woda i możliwośc zakazenia bakteriami np. pod prysznicem a pewno nam nie sprzyjają. Poczytajcie np. tu jakie mogą być konsekwencje nie piszcie czy mozecie nie isc do lekrza bo samo przejdzie! Bo później naprawdę możemy mieć poważny stan zapalny a tego juz nie wyleczy masc

Zamknij to okno