Ostrzeżenia dla użytkowniczki EmSSi:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-08-2012 14:04) spam ja mam z pępku i uszach ;) planuję zrobic w nosie ale sie zastanawiam ;) [color=#FF0066][size=x-small][/size][/color]
moderator (21-08-2012 10:03) spam 2. http://szafiarenka.pl/53/6019630/wesele,3.html#msg-6022813 pomozecie?
moderator (25-08-2012 11:26) spam [quote=gosiaaaaa88] Ja nie wiem nad czym się kobieto jeszcze zastanawiasz? Sprawa jest jasna, ale my kobiety lubimy sobie wmawiać, że może te gumki są jeszcze z czasów jak mnie nie znał...? Otwórz oczy.[/quote] generalnie ja lubie zawsze sobie wmawiac najczarniejsze scenariusze ;) a gdybym ja znalazla u swojego cos takiego to bym najpierw chciala zlapac na goracym uczynku zeby on nie domyslal sie ze cos podejrzewam i wtedy to zakonczyc ... kiedy nie mam dowodow udawalabym ze o niczym nie wiem bo logiczne ze sie wszystkiego wyprze,powie ze to z czasow kiedy nie byl z tb i potem bedzie uwazal zebys go nie zdemaskowala, bedzie ostrozniejszy...a ty mu zlepo uwierzysz... [color=#FF0033][size=x-small][/size][/color]

Zamknij to okno