Ostrzeżenia dla użytkowniczki mwest:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (10-07-2017 09:40) Spam.
Jest piękna! idealny stanik do niej znajdziesz w Allesie :P
moderator (10-07-2017 09:40) Spam.
Mi się podoba pierwsza propozycja. :D Wyglądasz w niej olśniewająco! Mocno eksponuje biust, więc koniecznie dobierz do niej jakiś dobry stanik. :)
moderator (10-07-2017 09:41) Spam.
Niestety nie jestem z tamtych stron, więc nie pomogę z lokalizacją, ale ostatnio brałam udział w evencie z brafitterką i nigdy nie sądziłam , ze mój biust może wyglądać tak dobrze!! :D okazało się, że nosiłam zupełnie źle dobrany stanik. dobrali mi śliczny koronkowy stanik i jest świetny, a co najważniejsze pięknie eksponuje moje piersi hihi.
moderator (10-07-2017 09:43) Spam.
Dziewczyny, ja Wam polecam bieliznę z Allesa. Są świetne, wygodne, nic mnie nie uwiera, a ich ostatnia kolekcja? istne CUDO!!! Ja jestem zachwycona! :D
moderator (26-04-2018 18:28) Spam.
A pokażesz jak wygląda Twoja sukienka? :) Ja miałam taką od połowy pleców ostatnio na weselu i tez był problem ze stanikiem. Nie wiedziałam czy zdecydować się na silikonowe naklejki, bo to jednak było dla mnie troszkę takie nom dziwne najprościej w świecie i w końcu siostra kupowała stanik dla siebie w Alles i dla mnie tez dobrala odpowiedni stanik i nie musiałam się o nic martwić :)

Zamknij to okno