Ostrzeżenia dla użytkowniczki justyna103:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (28-06-2015 09:24) Spam.
Nigdy nie daję pieniędzy. Staram się za to żeby prezent był przydatny. Będąc na weselu u przyjaciółki podarowałam jej pościel bawełnianą [color=#FF0000][Moderacja - linki][/color] satynową. Nawet nie spodziewałam, że aż tak trafiłam w ich gusta.
moderator (28-06-2015 09:28) Spam.
Medaliki, złote łańcuszki, srebrne łyżeczki i smoczki to tylko fanaberia dorosłych. Dziecko zanim doceni taki prezenty zdąży je już kilka razy zgubić lub zniszczyć. Ja zafundowałam swojemu chrześniakowi dziane ubranka do chrztu dla chłopców [color=#FF0000][Moderacja - link][/color] Do kompletu dokupiłam jeszcze buciki. Siostrzeniec wyglądał jak mały dorosły. :)
moderator (28-06-2015 09:29) Spam.
Długo szukałam, aż w końcu się udało. Kupiłam tanie i bardzo ładne płytki w Trzebnicy. Możecie same sprawdzić jaka tam jest bogata oferta [color=#FF0000][Moderacja - link][/color]
moderator (28-06-2015 09:29) Spam.
Ja kupiłam w internecie bratanicy kompletne ubranie do chrztu. Największe jednak wrażenie zrobiły na mnie bolerka do chrztu [color=#FF0000][Moderacja - link][/color] Nie mogłam się oprzeć i kupiłam dwa różne. Przecież to się wszystko przyda.
moderator (28-06-2015 09:30) Spam.
Kupiłam rodzicom na rocznicę ślubu pościel [color=#FF0000][Moderacja - link][/color] satynowa bawełniana 140 x 200 Zwłaszcza mama cieszyła się z takiego prezentu, bo jak twierdzi tego nigdy za wiele.
moderator (28-06-2015 09:31) Spam.
Uważam, że prezent na parapetówkę powinien być praktyczny, taki co się przyda. Koleżance kupiłam pościel z satyny bawełnianej [color=#FF0000][Moderacja - link][/color] Była i jest bardzo zadowolona, ba dokupiła nawet drugi taki komplet. :)

Zamknij to okno