Ostrzeżenia dla użytkowniczki coquille2:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (14-08-2017 11:06) Spam.
Hej Mam kupon do zrealizowania na rezerwację przez booking com - kwota 50 zł Wystarczy że zrealizujesz rezerwację dokonaną przy użyciu tego linku https://www.booking.com/s/826ea6b3 a otrzymasz 50 zł po zrealizowaniu pobytu. Po wymeldowaniu booking com wyśle e-mail z instrukcjami, jak odebrać nagrodę. Aby ją otrzymać, obowiązkowe jest posiadanie konta na Booking.com lub jego założenie.
moderator (14-08-2017 11:06) Spam.
Hej Dziewczyny Mam kupon na darmowy krem Pure Calmille 50 ml z Yves Rocher dla siebie i koleżanki. Wystarczy ze ja podaruję komuś kupon z moim e - mail i numerem karty Yves Rocher Osoba obdarowana nim uda się do sklepu Yves Rocher i założy sobie kartę klienta podając przy tym mój kupon . Po rejestracji osoba otrzymuje krem wyżej wspomniany totalnie za darmo (płaci się 1 gr uśmiech Osoba rejestrująca aby otrzymać krem musi jeszcze kupić coś min za kwotę 6 .90 - wystarczy np żel pod prysznic Ja po rejestracji tej osoby również otrzymuję ten kremik. Założenie karty w sklepie do niczego nie zobowiązuje - jeśli nie chcesz nie musisz nic kupować w przyszłości a Twoja karta po jakimś dłuższym okresie wygaśnie. Jeśli ktoś jeszcze nie zna Yves Rocher to może to właśnie fajnie okazja by poznać i wypróbować tą markę uśmiech Jeśli jest ktoś zainteresowany kuponem to proszę pisać . Ja jestem z Wrocławia - kupon mogę osobiście przekazać lub gdzieś zostawić w umówionym wcześniej miejscu . Ktoś chętny :) up up up

Zamknij to okno