Ostrzeżenia dla użytkowniczki banach:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-09-2017 16:34) Inny powód: . Krytyka zamiast odpowiedzi na zadane pytanie

co za głupie pytanie! jeśli jesteś w tej rodzinie i mieszkasz razem z tym nie swoim synem to chyba sama powinnaś wiedzieć na co ciebie stać. My nie będziemy ci mówić ile masz dać to twój problem i twoje pieniądze. Każdy o lat daje tyle ile UWAŻA [quote=milunia89] Mały mówi do mnie ciocia :) ,gdybym napisała ile daje ciocia czyli siostra rodzica to chyba co innego prawda ? Nie wiem po co ta irytacja moim pytaniem, jak ktoś nie chce nie musi czytać i odpowiadać , ja mam prawo zapytać . Jestem ciekawa czy ktoś był w podobnej sytuacji a nie jak to głupio sugerujesz od razu chce wskoczyć do studni jak ktoś powie skacz...[/quote] to nie irytacja , powtarzam każdy prawie był w takiej sytuacji to normalna kolej rzeczy w rodzinie a nie żadne fanaberie . A skoro mieszacie razem organizujecie komunię to równie dobrze w cale nie musisz nic dawać. no i proszę dostałam upomnienie za niby krytykę . A właściwie jaką krytykę napisałam wyrażnie że każdy dale tyle ile uważa .Każda dziewczyna to pisze więc nie rozumiem powodu . Jeśli ktoś pisze że kogoś irytuje to nie jest krytyka ? a właśnie jest to krytyka . Ja napisałam co za głupie pytanie bo powtarzam głupie pytanie niestety to jest . Jeśli dziewczyna mieszka z małolatem i z narzeczonym i nas pyta ile się daje no to jest niestety głupie pytanie więc. Moim zdaniem moderator nie zrozumiał treści . A wiadomo kto obrywa no my za wypowiedzenie się na ten temat , jak dziewczyny warczą jedna na drugą to jest ok. Więc nie rozumiem .

Zamknij to okno