Ostrzeżenia dla użytkowniczki Modonistka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (16-09-2011 14:36) Spam reklamowy. jak sie kupuje zwierzaka to trzeba brzydko mówiąc nauczyć się go obsługiwać co powinien jeść i ile razy w ciągu dnia , najlepiej poczytać jakieś branżowe portale gdzie można sie dowiedzieć wszystkiego o karmieniu kotów i psów http://www.e-karma.pl/news.php?id=1242646144
moderator (16-09-2011 14:37) Spam reklamowy. a myślałaś TASTE OF THE WILD, bardzo fajna karma zobacz skład Mięso z łososia, mączka mięsna z ryb oceanicznych, słodkie ziemniaki, kanadyjski olej rzepakowy, mączka mięsna z łososia, wędzone mięso z łososia, błonnik z ziemniaka, naturalny zapach, suszony korzeń cykorii, pomidory, borówka amerykańska, malina, wyciąg z juki Schidigera, Enterococcus faecium, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Saccharomyces cerevesiae fermentation solubles, dried Aspergillus oryzae fermentation extract, biotyna, kwas foliowy, wszystkie minerały i witaminy zalecane przez AAFCO w żywieniu psów. Myślę, że twój wybredny psiak na pewno sie w tym rozsmakuje, bardzo wielu psom ta karma bardzo smakuje, można ją dostać w przystępnej cenie na e-karma.pl
moderator (16-09-2011 14:38) Spam reklamowy. wiesz co dużo fajnych stylizacji i pomysłów w łasnie w takim nowoczesnym klimacie znajdziesz na stronie biura projektowego n-design.pl i tam obacz mozna znajdziesz taki wystrój na jaki polujesz , widziałam tam bardzo dużo różnych pomysłów
moderator (16-09-2011 14:39) Spam reklamowy. ja czasami zaglądam do takiego klubu zakupowego Stilago w internecie i tam są ciuchy niezłych firm po dużo niższych cenach i lubię ciuchy Tommy Hilfinger i Benetton oraz Sisley. Można tam znaleźć takie perełki za całkiem niezłą kasę i wtedy wiadomo, że ciuchy są dobrej jakości
moderator (16-09-2011 14:39) Spam reklamowy. ja stam sie szukać rzeczy, które mi sie podobają i które sa funkcjonalne nie zależnie od mody, ale nie ukrywam, że lubię rzeczy dobrych marek , bo wiem, że są to rzeczy dobrej jakości i będe mogła długo w nich chodzić dlatego lubie klub zakupowy stilago, gdzie sa ciuchy amerykańskich marek i innych europejskich firm, które mozna kupić po niższych cenach, przynajmniej wiem, że pół ulicy nie będzie w tym łaziło

Zamknij to okno