Ostrzeżenia dla użytkowniczki samixdxd:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-09-2011 21:27) spam banda oszustów ... ;) [i][/i]
moderator (03-04-2012 23:01) spam Hej dziewczyny :) Na pewno każda z Nas chciałaby bez wiekszego wysiłku zdobyć bony na zakupy do takich sklepów jak: H&M, Reserved, New Yorker, Zara, Cropp. Nic prostszego. Wystarczy robić prawie to samo co tutaj. Robicie zdjęcia swpoich ciuszków na sobie i za każdą opisaną rzecz dostaje się punkty. W regulaminie wszystko pisze co i jak więc nie będę się wdawać w wielkie szczegóły:) Ja dopiero założyłam tam konto, ale wiem, że działa, bo znajoma tak dostała bon na zakupy tylko na mój pech dopiero jakoś się zgadałyśmy:/Powiedziałam jej, że znalazłam coś takiego , a ona do mnie, że już od dawna tam jest . Na dniach zacznę działać tam, a już teraz zapraszam Was do zarejestrowania się na tej stronie korzystając z linku,który podam na priv:) Oczywiście nie będę Was oszukiwać, że dzięki temu nie będę miała jakiegoś plusa, bo oczywiście ja też za to coś dostaję. Ale jak Wy potem będziecie zapraszać inne osoby do zarejestrowania się, to też skorzystacie :)
moderator (23-04-2012 21:44) spam mnie się bardzo podoba :) i stwierdzam, że te kolory będą ładnie pasować do brązu :) pomoże ktoś ? [color=#FF0000][size=x-small][/size][/color]

Zamknij to okno