Ostrzeżenia dla użytkowniczki Czarniutka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (12-06-2011 16:05) spam link wyjeżdżam z chłopakiem i ze znajomymi w lipcu do Holandii, nas interesuje praca dla par i przy tasmie. Wyjeżdżamy najprawdopodobniej z biura WorkToday z Opola. Pytałam się o stawki, to mniej więcej około 60euro pobierane jest za mieszaknie i około 20 za ubezpieczenie. (zapomniałam tylko czy tygodniowo czy miesięcznie xD) Cena wyjazdu do Holandii to 260zł. Jeżeli chodzi o stawki, to mi (mam 20lat) wychodziło coś ponad 6euro, a jak pytałam się o koleżanke to ona ma 19 jej 5 z czymś (wiadomo, w Holandii obowiązują stawki wiekowe). Zarobki są też różne jak i różne sa prace. Nam gwarantują dowóz bezpłatny na miejsce pracy bądź podstawienie samochodu, którym to będziemy do pracy dojeżdżać. Nie wiem jak jest z nadgodzinami, jak sa liczone itd. ;) W Holandii byłam już i mi się podoba (nie byłam w pracy, tylko rekreacyjnie :P) ale widziałam jak tam ludzie pracują i jest OK, no zwykle :) Znam agencję, gdzie oferują pracę w Niemczech, nie trzeba znać języka, jednak jest to praca przy utylizacji śmieci, więc raczej nie za przyjemna.

Zamknij to okno