Ostrzeżenia dla użytkowniczki koczkodanka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-03-2016 17:39) Spam.
Niekoniecznie jestem ZA tą metodą, ponieważ jest droga, a stricte przeszczepianie mieszków włosowych jest jeszcze droższe. Owszem efekty są, ale nie każdy może sobie na nie pozwolić. Btw. mąż mój stosuje od kilku miesięcy [i][color=#FF0000][/color][/i], efekty są, ale ochów i achów nie ma. Moje pytanie brzmi, czy produkty ukierunkowane na łysienie typu męskiego mogą stosować kobiety? Czy w naszym wypadku to przyniesie jakieś efekty?
moderator (05-04-2016 09:46) Spam.
Wizyta u seksuologa na początek. Ja na twoim miejscu postawiłabym sprawę jasno - jest problem, którego trzeba się pozbyć! Skoro ja dbam o siebie i swoje zdrowie, to Ty też musisz dbać o swoje! Problem z potencją i erekcją to może być skutek stresu, napiętych stosunków w małżeństwie, nieprawidłowej diety i złego trybu życia, ale i poważnej choroby! A to trzeba wykluczyć. [color=#FF0000][size=small]reklama[/size][/color]
moderator (05-04-2016 20:40) Spam.
Nie prześledziłam całego wątku, ponieważ jest tego zbyt dużo, a chcę się dowiedzieć, jakie macie spostrzeżenia odnośnie tabletek [color=#FF0000][/color]? Mają pomagać w walce z trądzikiem, a jak jest naprawdę? Jakie są Wasze opinie? Z góry dzięki ;)
moderator (06-04-2016 13:48) Spam.
Ja jestem zdania, że jak już brać to na konkretny cel i tylko w banku! No chyba, że wypali ci coś niespodziewanego, ale zarabiasz na tyle dobrze, że oddasz kasę w przeciągu miesiąca. Np. w [url=http://lifetips.pl/forum/vivus]vivus[/url] do 30 dni masz pożyczkę za darmo, ale jak jej nie spłacisz w terminie to płacisz bardzo dużo. Inne instytucje parabankowe typu Provident mają okropnie wysokie oprocentowanie, opłaty przygotowawcze etc. czyli biorąc 2000zł za okres 12 miesięcy oddajesz im 3600zł :/ Dlatego też na samym początku wspominałam o bankach, które pożyczek udzielają o wiele taniej. Moim zdaniem nie opłaca się brać takich chwilówek. Jak brakuje do ostatniego, to pożyczam bez oprocentowania od rodziców, teściów, przyjaciół, a nie biorę chwilówek!
moderator (07-04-2016 15:51) Spam.
Ja wybierając się na wakacje nigdy nie kieruje się cenami. Lecąc z uznanym biurem [color=#FF0000][size=small]reklama[/size][/color] mamy pewność, że nasz wypoczynek będzie udany i w trakcie podróży nie wyskoczą ukryte opłaty i inne niedogodności. Na waszym miejscu byłabym ostrożna rezerwując wakacje z nieznanym biurem podróży - lepiej dmuchać na zimne.

Zamknij to okno