Ostrzeżenia dla użytkowniczki effciaster:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (11-02-2015 09:48) Spam.
Ja długo borykałam się ze stresem w pracy, dochodziło do tego, że nie mogłam wziąć oddechu przez co problemem stała się ukochana siłownia a nawet wyjścia z przyjaciółmki. Poczytałam trochę, popytałam, dostalam tabletki :) Ale poznalam też genezę stresu. Stres często kumuluje się w okolicach karku - od tego moze boleć głowa a konczyny nawet mogą odmawiać posłuszeństwa (w ekstremalnych przypadkach). Tak więc zaczęłam chodzic i pracować wolniej, bardziej dbając o siebie i swoje zdrowie psychiczna a do tego CO RANO i co wieczór (ale rano było dla mnie najwazniejsze), wałkowałam sobie kark wałkami i to mnie bardzo rozluźniało, czułam się wypoczęta i zrelaksowana. Teraz wciąz to robię ale juz rzadziej odczuwam taką fizyczną potrzebę, raczej to pro-forma
moderator (11-02-2015 09:49) Spam.
możesz zamówić prezent (teraz jest duże stron gdzie od razu możesz poprosić projektanta o ładne zapakowanie paczuszki i wyslanie bezposrednio do ukochanego).Prezent na walentynki to podarunek wyjątkowy ale przy tym nie musi być ogromny - to symbol, jak sam dzień walentynek:) Za niewielką kwotę kup coś, co będzie Wam o sobie przypominało.
moderator (11-02-2015 09:50) Spam.
Super, bardzo podobna do mojej :) Ja wybrałam taką: [url=http://rahi.pl/sukienki-damskie/10690-sukienka-z-tekstura-lemoniade-czarna-molly.html]moja sukienka Rahi[/url] Podobała mi się też skórzana: [url=http://rahi.pl/sukienki-damskie/10508-skorzana-sukienka-lemoniade-czarna-avanti.html]skórzana sukienka Rahi[/url] ale nie wiem czy nie będzie w niej za ciepło?

Zamknij to okno