Ostrzeżenia dla użytkowniczki Svarovski:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (07-09-2012 14:47) spam Moimi ulubionymi są Lanvin Eclat d'Arpege, uzywam je juz kilka lat, ale nie codziennie - żeby się nie znudziły. A mój połówek :) lubi najbardziej Lalique Encre Noire - teraz akurat w [color=#FF0066][size=x-small][/size][/color], kuszące.. a okazja prezentowa niedługo.
moderator (04-07-2016 16:06) Spam.
Rozumiem, ze chodzi o zapupy ciuchowe? Jeśli o mnie chodzi, to kupuje w różnych miejscach, w stacjonarnych sklepach: lubię Zarę i Mohito. W internecie najcześciej [color=#FF0000][/color] szukam wyprzedaży na Zalando, Domodi, Allani[/url]. A le nie stronię od ciuchów z Lidla czy innych dyskontów. Mam stamtąd kilka fajnych ciuszków.
moderator (30-08-2016 12:09) Spam.
To w takim przypadku rzeczywiście najlepiej skorzystać z udogodnienia i [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Ja sama jak się przeprowadzałam, to się zdecydowałam na firmę i miałam problem z głowy ;)
moderator (16-11-2016 15:03) Spam.
Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem roweru, ale używanego. Nie jeżdżę na tyle, żeby musieć kupować jakiś profesjonalny model, wystarczy taki do pojeżdżenia po mieście i parku. Znalazłam artykuł o tym jak szukać takiego sprzętu: [url=http://alces.pl/rowery-uzywane-gdzie-kupic-uzywany-jak-szukac-odpowiedniego-roweru/]http://alces.pl/rowery-uzywane-gdzie-kupic-uzywany-jak-szukac-odpowiedniego-roweru/[/url]. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Kupowałyście przez internet czy raczej w komisach?
moderator (01-05-2017 16:17) Spam.
Ja bym prędzej wzięła tę z koronką, chociaż tak naprawdę to wolę takie bluzy jakie tu są: [url=http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/odziez-sportowa-damska/bluzy-sportowe-damskie]http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/odziez-sportowa-damska/bluzy-sportowe-damskie[/url]. Typowo sportowe, ostatnio taki mam styl. A Wy? Lubicie takie rzeczy czy raczej dodajecie sobie więcej kobiecości?

Zamknij to okno