Ostrzeżenia dla użytkowniczki black_jennifer:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (08-08-2011 15:23) spam KIEDY WSZYSCY ODPISUJĄ CI NIESTETY NIC NIE ZNALAZŁAM, U MNIE MOŻESZ LICZYĆ, ŻE NA PEWNO COŚ ZNAJDĘ U CIEBIE NAPISZ Zapraszam do MNIE na wymianę oraz zakupy [color=#FF0000]dziś obniżki od 50% do 80% na wszystkie rzeczy*[/color] + GRATIS DO KAŻDEGO ZAKUPU! (obowiązuje od 50% do 80% taniej, podana cena rzeczy nie jest ceną wyjściową, ale ceną PRZED OBNIŻKĄ i od tej ceny dokonujemy obniżki) np. rzecz kosztuje 20 zł i jest na nią obniżka 50% - płacisz za nią 10 zł *oprócz rzeczy mojej koleżanki (razem mamy konto, ma u mnie kilka rzeczy) CO MAMY: Mamy ubrania firm: New Yoker, H&M, Joseph Ribikoff, Tom Tailor, C&A, Cubus, Terranova, Japan style, Key, Marks&Spencer, Pimkie, Vero moda, Tehnnix, Troll, Orsay, Ravel, Stradivarius, Butik, Myszka Diddl oraz inne Buty: Dr Martens oraz seksowne szpilki Kosmetyki: Dermacol, Skin79, Baolina, Nivea, Coty, Miss sporty, Maybelline, Bourjois, Garnier, Avon, Oriflame, Rossmann, Yves Rocher, Sephora, Inglot, Ritta zenker, Crearasil oraz

Zamknij to okno