Ostrzeżenia dla użytkowniczki serene1:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (01-04-2015 17:59) Spam.
Jeśli chodzi o promocję to strona firmowa musi być widziana w internecie najlepiej na pierwszych stronach google. Warto zająć się pozycjonowaniem. Jeśli nie ogarniasz tematu to mogę polecic fachowców http://seofabryka.pl/ Wybierz sobie pakiet abonamentowy i frazy pod jakimi chcesz być znajdywany oni zajmą się resztą :) Płatność jest za efekty.
moderator (11-04-2015 00:44) Spam.
Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy. Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów. W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych! Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz szkolenia. Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. [email protected]
moderator (18-10-2015 16:46) Spam.
Na pewno musisz zadbać o to aby strona firmowa była widoczna w internecie i klienci Cie znajdywali. Mogę polecić do wypozycjonowania [color=#FF0000][/color] płacisz za efekt. Możesz wybrać sobie pakiet jaki Ci odpowiada. jak masz wizję policzyłaś wszystko i wychodzisz na plus to działaj.

Zamknij to okno