Ostrzeżenia dla użytkowniczki shopiingland:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (02-11-2016 13:32) Spam.
[b]Jestem już po ostatnim zabiegu na partię bikini (oceniam 10/10, pożegnałam się z golarką na zawsze) i mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Kontakt: martine.florczak(małpa)gmail.com, lub kom. 517701110[/b]
moderator (04-11-2017 20:52) Spam.
[b][u]Jestem już po depilacji laserowej w laser delux na : bikini, pach i kończę właśnie łydki :) Ceny są przystępne, obsługa profesjonalna ale co najważniejsze - niepodważalne efekty! W ogóle nie tęsknie za golarką ;) Chętnie odpowiem na pytania i podzielę się "zniżką z polecenia" w wysokości 20%. Kontakt: martine.florczak /malpa/ gmail com / 517701110[/u][/b]
moderator (04-11-2017 20:55) Spam.
[b][color=#990000]Jestem już po depilacji bikini, pach i kończę właśnie łydki :) Ceny są przystępne, obsługa profesjonalna ale co najważniejsze - niepodważalne efekty! W ogóle nie tęsknie za golarką ;) Chętnie odpowiem na pytania i podzielę się "zniżką z polecenia" w wysokości 20%. Kontakt: [email protected] / 517701110[/color][/b]

Zamknij to okno