Ostrzeżenia dla użytkowniczki Ka1ska:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-11-2013 15:46) Spam.
Ja pracowałam, ale musiałam się zwolnić, ze względów osobistych. Taka praca nie jest zła, aczkolwiek wolę pracę w sklepie spożywczym, a nie tylko mięsnym. Aktualnie złozyłam CV na kasjerke w Nasz Sklep, tutaj [url=http://pracawspecjal.pl/]http://pracawspecjal.pl/[/url] znalazłam ofertę i mam nadzieje, że mi się uda :) Jednak wole być na kasie niż przy mięsie :)
moderator (06-01-2015 19:29) Spam.
Witam wszystkich :) Chcę sobie sprawić na wiosnę meble do ogrodu, dużo osób mówiło mi o technorattanowych mebelkach. Przeglądając internet znalazłam bardzo ładny komplet http://www.grandluxuryplaza.pl/Meble_ogrodowe_rattanowe-k6-0--default.html chodzi o te 4 krzesła i stolik VERONA. Niestety nie mam doświadczenia z tego rodzaju meblami, chciałabym się dowiedzieć, jak jest z ich kolorem, czy nie wyblaknie na słońcu i ogólnie czy środowisko ma jakiś negatywny wpływ na nie?
moderator (12-05-2015 13:18) Spam.
A zaczęłaś nosić te same okulary co 3 lata temu? Jeśli tak to najprawdopodobniej po prostu masz źle dobrane szkła. Przez 3 lata wzrok naprawdę może się zmienić. Miałam tak jak Ty z okularami, na samym początku myślałam, że to kwestia przyzwyczajenia, no ale jakoś nie bardzo... bolały mnie dalej. Poszłam do okulisty i zdecydowałam się na soczewki kontaktowe. Stwierdziłam, że spróbuje :) I tak zostałam przy nich do dnia dzisiejszego. Wbrew pozorom nie chodzi to tak drogo bo kupuję przez sklep internetowy:[color=#FF0000][size=medium][/size][/color], a funkcjonuje się w nich o wiele łatwiej. Ból oczu nie wrócił. Może u Ciebie sprawa wygląda podobnie - radzę to sprawdzić :)
moderator (15-07-2015 09:15) Spam.
Sukienka sama w sobie jest strojna, więc ja dobrałabym do niej jakieś delikatne dodatki typu cieliste szpilki, jasna kopertowa torebka. Podobną sukienkę na poprawiny kupiłam w sklepie [color=#FF0000][Moderacja- nieopłacona reklama][/color] i też postawiałam na jasne elementy pozostałej garderoby.
moderator (15-07-2015 09:17) Spam.
Ja kupuję unikalne ciuchy w tym sklepie [color=#FF0000][Moderacja- nieopłacona reklama][/color] . Ładne i modne kreacje, na pewno znajdziesz coś tam dla siebie. Na pewno na mieście nie spotkasz drugiej tak samo ubranej osoby :)
moderator (18-10-2016 16:47) Spam.
To w sumie nie jest wcale taka mała kwota :) Swoje żelazko kupiłam za 55 zł i to z Amica, w sklepie internetowym: [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Warto właśnie szukać po necie jakiś okazji bo w sklepach czasem jest narzucona zbyt wysoka marża szczególnie na sprzęty codziennego użytku. Jestem zadowolona z zakupu, szczególnie, że codziennie prasuje koszule i żelazko się sprawdza :)

Zamknij to okno