Ostrzeżenia dla użytkowniczki maggie_:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-04-2016 10:39) Spam.
Na oponkę na brzuch same brzuszki chyba nie pomogą. Trzeba takie brzuszki połączyć z ćwiczeniami aerobowymi, np. zumba, które spalają tłuszcz. Jeśli planujemy intensywnie ćwiczyć, to warto też pomyśleć o odżywkach białkowych (widziałam, że tu mają spory wybór [url=http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html?p=6]http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html?p=6[/url] ). Ale najlepiej poradzić się doświadczonego trenera.
moderator (03-06-2016 22:16) Spam.
[quote=maaa2] Gdzie można kupić oryginalne fototapety do pokoju dziecięcego? Chodzi mi głównie o postaci księżniczek...[/quote] Najlepiej poszukać w internecie, np. [color=#FF0000].[/color]widzę, że są fajne fototapety dla dzieci. Mają naprawdę bardzo dużo wzorów do wyboru, myślę, że każda dziewczynka byłaby zachwycona fototapetą z zamkiem księżniczki, z jednorożcem albo sówkami :)
moderator (04-07-2016 16:09) Spam.
Sklepów internetowych jest mnóstwo! Ja ostatnio ciuchy i buty kupuję właśnie głównie w ten sposób, bo po prostu szkoda mi czasu na chodzenie po zwykłych sklepach :) Zakupy przez internet mają też taką przewagę, że często można trafić na fajne promocje (np. tu [color=#FF9933][/color]

Zamknij to okno