Ostrzeżenia dla użytkowniczki kamilkax3:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-10-2014 09:15) Spam.
Nie wierzę, że takie wspaniałe miasteczko jakim jest Pińczów zostało wspomniane na forum :o ale w sumie paralotnia tam jest dość popularna.. Temat sprzed roku ale zawsze ktoś zainteresowany tematem prezentu dla przyjaciółki może się zainteresować. Dobrym pomysłem jest ten z filmem. Tak oryginalne prezenty i to samodzielnie wykonane są mega. Jeśli nie masz nagrań, stwórz filmik sama, możesz zaangażować znajomych w składanie życzeń, nie muszą być mowione, tylko napisane na kartkach, do tego podkład muzyczny i wpleść wasze wspólne zdjęcia. W windows movie maker bardzo latwo taki filmik stworzyć, pamiątka na całe życie i zawsze wzruszy.
moderator (23-10-2014 09:16) Spam.
Może i dobry pomysł, żeby zacząć myśleć o tym w tym roku wcześniej... w końcu prezenty kupione na ostatnią chwilę mogą być z pośpiechu nieprzemyślane i nietrafione... Dla teściowej może portfel taki duży, skórzany bo torebek ma masę, a portfel tylko jeden. No chyba że do świąt sama zafunduje sobie nowy, wtedy komplet biżuterii.
moderator (23-10-2014 09:17) Spam.
Może komuś się przyda - Widziałam na [color=#FF0000][/color] trening na rower mechaniczny, Zawsze jest to jakieś urozmaicenie bo zwyczajna jazda jest bardzo monotonna i przynajmniej mi szybko się nudzi.
moderator (23-10-2014 09:17) Spam.
Ja się właśnie muszę wziąć za siebie, na razie niestety są chęci ale brak samozaparcia. Znalazłam sobie nawet stronę z planami treningów i dostosowanymi do nich dietami [color=#FF0000][/color] no i ogólnie na planowaniu jak na razie się skończyło, ale w końcu same chęci też są bardzo ważne, to zawsze jakiś postęp :)
moderator (23-10-2014 09:18) Spam.
Coś jednak są warte, koszt wytworzenia i materiałów zawsze jest coś wart. Kupuję chińskie produkty od zawsze praktycznie, po co mam przepłacać skoro buty często mi się nudzą i chcę następne, zbankrutowałabym kupując w sklepach tu na miejscu. Podróby czy nie, ja lubię rzeczy z Chin. Teraz [color=#FF0000][/color] ma sklep i o wiele łatwiej się zamawia, nie trzeba robić dwóch przelewów.
moderator (23-10-2014 09:32) Spam.
Może przejrzyj w internecie jakieś strony dla seniorów, tam często można znaleźć różne inspiracje na prezent odpowiedni dla starszych ludzi. Ja zazwyczaj daję drobne upominki dostosowane do charakteru. Fajny pomysł na dzień babci miała moja szwagierka - zamówiła kalendarz ze zdjęciami i babcia z dziadkiem dostali kalendarz ze zdjęciami wnucząt i prawnucząt.

Zamknij to okno