Ostrzeżenia dla użytkowniczki stinka31:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-10-2020 19:42) Spam.
Powinnaś pobrać takie pigułki Feminam Libido jak chcesz uratować ten związek. Facet bez seksu długo nie wytrzyma z Tobą
moderator (06-10-2020 19:42) Spam.
mój facet kupił mi takie tabletki feminam libido jakieś egzotyczne ziółka byłam na początku sceptycznie nastawiona ale gdy wzięłam raz to rewelacja naprawdę powodują duży przypływ ochoty na seks a sam stosunek jakby przyjemniejszy. Czasami biorę tylko gdy umówimy się na seksik. Są super. Żadnych skutków ubocznych a działają. Mocniej działają gdy rozpuszczę je na przykład w małej ilości jakiegoś słabego alkoholu.
moderator (06-10-2020 19:43) Spam.
dobrze się rozpuszcza ten feminam libido działa na moją kobietę znakomicie. Mam pytanie co to za zioła w składzie w Wikipedii wyczytałem że rosną w USA i Brazylii, można je kupić osobno w Polsce?
moderator (06-10-2020 19:44) Spam.
takie specjalne tabletki - Stud Pills mogą pomóc
moderator (06-10-2020 19:49) Spam.
Całkiem nieźle działają na mnie te tabletki Prosent 600 wystarczą dwie jakieś 30min przed bzykaniem i stoi dobrą godzinę. Dodatkowo wydaje mi się że opóźniają wytrysk albo spowodowane to jest tym że teraz mam większą pewność siebie bo wcześniej z niepełnym wzwodem kończyłem szybko. Tak czy inaczej dodatkowy atut cena za 90 tabletek koło 100zł zapłaciłem z przesyłką starczy na 45 razów !!. Polecam
moderator (06-10-2020 19:49) Spam.
skusiłam się na ten feminam libido i poznałam faceta z tindera teraz 3 randka wczesniej kończyło się na jednej

Zamknij to okno