Ostrzeżenia dla użytkowniczki Dalima:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (10-03-2019 07:34) Spam.
Osobiście, uważam że takie pożyczki to nic złego tylko trzeba je brać z głową. Na pewno jeśli chodzi o [url=https://keszker.pl/]chwilówki ranking https://keszker.pl/[/url] taki jak ten może być bardzo pomocny przy wyborze najlepszej możliwej opcji na wzięcie takiego kredytu. Uważam, że warto z takich rankingów korzystać tym bardziej, że są one dostępne w internecie za darmo
moderator (15-05-2019 19:28) Spam.
A może kryptowaluty? Z tego co wiem to istnieje przecież dobra [url=https://www.gielda-kryptowaluty.pl/]Polska giełda Bitcoin[/url], na której można je bez problemu kupić. Wydaje mi się, że to może być dobry pomysł na długoterminową inwestycję. Co wy o tym sądzicie?
moderator (18-06-2019 19:24) Spam.
Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego mieszkania od tego dewelopera https://red-co.net i chciałam się was zapytać co wy o tym sądzicie? Moim zdaniem osiedla są na prawdę łądne i w świetnej lokalizacji. jakie jest wasze zdanie na ten temat
moderator (03-07-2019 22:02) Spam.
A może dobrze by było taką imprezę firmową zorganizować w plenerze? Można przecież wynająć taki http://www.vitabri.pl/namioty-bankietowe namiot bankietowy, w którym możnaby ustawić catering i stoły i na pewno takie przyjęcie w plenerze byłoby ciekawym rozwiązaniem. Co wy o tym sądzicie?
moderator (03-07-2019 22:03) Spam.
Kawalerski i panieński to dwie osobne imprezy i tak powinny być traktowane. Wyślij faceta z kolegami do jakiegos klubu tego typu https://neworleans.pl/tag/wieczor-kawalerski-warszawa/ i niech się zabawią najlepiej jak potrafia. W końcu to ostatnia noc wolności :)

Zamknij to okno