Ostrzeżenia dla użytkowniczki Kiara998:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-01-2019 21:19) Spam.
Tak jak napisała koleżanka wyżej Vanilla Hills Coty nie jest już produkowana, ale jej zamiennikiem jest Vanilla Hills woman z edp24.pl. Pachną bardzo podobnie, trwałość też jest ok. Możesz wypróbować, bo cena też nie jest za wysoka ;-)
moderator (06-01-2019 21:19) Spam.
Hmmmm może Vanilla Hills woman z edp24.pl? Ma taki fajny pudrowo-waniliowy zapach. Krocie też nie kosztuje, więc możesz wypróbować i stwierdzić czy ci się spodoba ;-)
moderator (06-01-2019 21:19) Spam.
Ja zanim kupie jakieś perfumy wolę je wcześniej przetestować, sprawdzić jak długo utrzymają się na mojej skórze. Często zamawiam próbki za 1 zł z edp24.pl (pewnie część z Was kojarzy tę stronę z perfumami). Jeżeli chodzi o trwałość to polecę Wam Antilope Deluxe(mocny, kobiecy zapach, idealny na wieczorowe wyjścia), Szarą Panterę (używam głównie latem, super świeży cytrusowy zapach) i Vanille Hills woman (dla wszystkich miłośniczek waniliowych zapachów) :-)
moderator (06-01-2019 21:20) Spam.
Jestem wielką miłośniczką perfum, taką trochę kolekcjonerką :-D Kiedyś zamawiałam głównie z allegro, ale ostatnio mam fazę na zamawianie próbek i pełnowymiarowych perfum z edp24.pl. Mogę polecić moje trzy ulubione z tej strony: 1.Antilope Deluxe(mocny, kobiecy zapach, podobny do Antilope Weil i Chanel no 5) 2.Vanilla Hills woman(jka sama nazwa wskazuje jest to zapach taki pudrowo-waniliowy) 3. Szara Pantera(cytrusowe, delikatny zapach)
moderator (06-01-2019 21:21) Spam.
Ja używam zamienników perfum, ale już tych nieprodukowanych. np. Szara Pantera(dostępna na edp24.pl) jest odpowiednikiem wycofanej Pumy woman, zapach jest podobny do oryginału (rześki, cytrusowy). Jakość w stosunku do ceny powala :-)

Zamknij to okno