Ostrzeżenia dla użytkowniczki milena-22:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (27-07-2018 22:11) Spam.
Pewnie polecam śmiało. Sama chodzę do Blue Education w Rzeszowie i bardzo mi się podoba. Z tą różnicą, że ja jestem na techniku usług kosmetycznych.Na prawde fajna sprawa więc nie ma co się zastanawiać tylko śmiało uderzać i się dowiadywać u źródła wszystkiego.:D
moderator (27-07-2018 22:13) Spam.
Skończyć szkołe policealną chyba najlepiej w takim zawodzie technicznym. Sama skończyłam szkołe blue education w rzeszowie i jestem bardzo zadowolona i pracuje w zawodzie tyle, że ja jestem po techniku usług kosmetycznych. Jestem zadowolona zarówno ze szkoły jak i z tego, co osiągnęłam dzięki niej.
moderator (27-07-2018 22:14) Spam.
Ja byłam na kursie w blue education i bylo na prawdę super. Polecam z czystym sumieniem:super:
moderator (27-07-2018 22:14) Spam.
Ja jestem w blue education na bezpłatnym kierunku i bardzo mi się podoba i mam legitymacje i znizki wiec tym bardziej się ciesze. Korzystaj póki jest taka szansa:)
moderator (27-07-2018 22:16) Spam.
Zawsze warto poszerzać swoje umiejętności. Ja skończyła technika usług kosmetycznych na [color=#FF0000][size=small][/size][/color] za darmo i wlasnie pracuje w zawodzie. Mit ze nie warto iśc do takich szkół. Zawsze dostaje się paierek i wpływa to na twoje wykształcenie a nie tracisz na to duzo czasu.:super:
moderator (27-07-2018 22:18) Spam.
Polecam jak najbardziej ja zrobiłam tuk i na prawdę jest to fajny kierunek i niedawno zaczęłam pracować w swoim fachu, co pokazuje że warto spróbować. Ja podjęłam naukę w blue education i jestem bardzo zadowolona znaczy byłam:P śmiało rozpoczynajcie naukę w tej szkole. z czystym sumieniem polecam:super:

Zamknij to okno