Ostrzeżenia dla użytkowniczki caskada:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-04-2018 11:42) Spam.
Ładna ta sukienka. Mi się bardzo podoba, szkoda że o takiej nie pomyślałam by kupić na wesele. Które już mam za 3 tyg. Jeszcze sporo zostało mi do kupienia, bo nie mam butów, dodatków do błękitnej sukienki i perfumy bo to na złość mi się skończyło. Ale kupie już bez problemu w Mania-perfum a mają niezłe promocje.
moderator (15-05-2018 08:06) Spam.
A gdzie kupujecie maseczki ? W sklepach stacjonarnych czy też zamawiacie online ? Ja kupowałam najczęściej w sklepach kosmetycznych u siebie w mieście, ale odkąd są sklepy internetowe to już wszystko praktycznie kupuję. Nawet perfumy w mania-perfum. Ostatnio zerknęłam tam i mają mega promocje. Muszę poszperać w necie za ciekawostkami, nowościami kosmetycznymi w necie.
moderator (15-05-2018 08:07) Spam.
Ładna jest, mi się bardzo podoba :) W kwiatki w sam raz na lato. Do tego ładne, eleganckie sandałki, dodatki, i perfumy zmysłowe. Teraz są właśnie promocje na perfumy w mania-perfum. Sama się skuszę chyba na 2 flakoniki :)A ta sukienka jest mega chciała bym taką kupić jest idealna na spotkania, do pracy.
moderator (15-05-2018 08:07) Spam.
Ja sporo słyszałam o alexpress i muszę koniecznie przejrzeć co mają ciekawego z perfum. Ostatnio szukam dla sienie delikatnych, zmysłowych perfum z nutka kwiatową i wiecie jak to jest z kupowaniem zanim nie powącha się. Ale słyszałam że takie mają w sklepie mania-perfum. Czy ktoś może słyszał o tym sklepie.

Zamknij to okno