Ostrzeżenia dla użytkowniczki adamacie69:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-04-2018 09:01) Spam.
[quote=myszowaty1989] fajne macie zdobyczki :) ja na szafie kupiłam wymarzone przeze mnie spodnie ale okazały się być za duże :( a są takieeee pięęęękne ;) z bólem serca muszę je sprzedać innej szafowiczce ;([/quote] Bardzo ładne spodnie ostatnio właśnie podobne znalazłam na [url=https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie]zoio[/url]. Są na prawdę śliczne te spodnie. Temu od razu rzuciły się dla mnie w oczy i trafiły do mojej szafy. ;) Lubie do nich założyć czarne szpileczki, białą koszulkę oraz biały stylowy żakiet. Można z nimi zrobić na prawdę cudne połączenia. Szkoda tylko, że dla Ciebie okazały się za duże. Ale może nabędziesz drugie i spróbujesz stworzyć fajną stylizacje i się nią tutaj pochwalisz. :)
moderator (20-04-2018 09:06) Spam.
Ja upolowałam na wiosnę wygodne baleriny z [url=https://zoio.pl/obuwie/baleriny-espadryle-lordsy]zoio[/url]. Do tej czarnej sukienki co wstawiła @kamila249 będą świetnie pasowały <3
moderator (20-04-2018 09:07) Spam.
To się zgadza ozdoby do tej sukienki akurat są zbędne i bez nich równie świetnie wygląda. Można skupić się aby dołożyć jakieś botki, a nawet skusić się o podkreślenie dodatkowo eleganckiego wyglądu dodając żakiety z [url=https://zoio.pl/odziez-damska/zakiety]zoio[/url]. Uniwersalny czarny świetnie będzie się prezentował z połączeniu z taką sukienką.

Zamknij to okno