Ostrzeżenia dla użytkowniczki dorotka9009:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-02-2020 13:19) Spam.
Świetną opcją jest makijaż permanentny. Dzięki niemu bez nakładania kosmetyków możemy wyglądać pięknie :) Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny ust i brwi u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic. To był strzał w dziesiątkę.
moderator (23-02-2020 13:19) Spam.
Każda kobieta chce pięknie wyglądać. Dlatego makijaż permanentny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja wybrałam makijaż brwi i ust u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic w Krakowie. Polecam bo efekt jest lepszy niż się spodziewałam :)
moderator (23-02-2020 13:20) Spam.
Makijaż permanentny to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Ja zdecydowałam się na taki makijaż u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam każdej z Was to rozwiązanie.
moderator (23-02-2020 13:21) Spam.
Ja próbowałam różnych peelingów, kremów i maści ale niestety nic nie pomagało. Dopiero z bliznami poradził sobie laser w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi były wykonywane przez pana Bartosza - widać, że zna się na rzeczy. Efekty są super, blizny się znacząco spłyciły.
moderator (23-02-2020 13:21) Spam.
Na różnego rodzaju blizny można zastosować laser. Wiem co mówię bo sama się zdecydowałam na takie zabiegi i różnica jest ogromna. Jeśli mogę Ci polecić miejsce do wykonywania takich zabiegów to będzie to Vici Clinic w Krakowie :) Zabiegi u pana Bartosza to czysta przyjemność.
moderator (23-02-2020 13:22) Spam.
Ja również polecam Vici Clinic, a dokładniej przemiłą panią Ewelinę do której miałam przyjemność chodzić na zabiegi depilacji laserowej. To wspaniały fachowiec. Efekty są naprawdę świetne, a same zabiegi były bezbolesne.

Zamknij to okno