Ostrzeżenia dla użytkowniczki Ineytai:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-03-2018 07:07) Spam.
Powiem wam szczerze, iż uważam że mleko modyfikowane to naturalny etap rozwoju dziecka. Kiedyś każdy maluch musi byc odstawiony od cyca i z reguły przechodzi wtedy na butelkę. U mnie jednak sytuacja była trochę inna. Niestety nie miałam pokarmu i od początku musiałam karmić butelką. Po konsultacji w szpitalu i rozmowach z kilkoma koleżankami zdecydowałam się na mleko modyfikowane Humana 1. Przede wszystkim dlatego, że ma na prawdę dobry skład i jest łatwo dostępne. Dodatkowo Humana ma także produkty dla dzieci z problemami z kolkami oraz dla takich, które ulewają po karmieniu, więc wiem że w razie wystąpienia takich problemów mogę liczyć na odpowiednie wsparcie ich produktów!
moderator (22-04-2018 20:04) Spam.
A słyszałyście może mo mleku Humana? Mi poleciła je koleżanka, która karmiła swoją córkę mlekiem Humana AR, to specjalistyczne mleko dla dzieci które ulewają po jedzeniu. Ja dawałam swojemu synkowi Humana 1 i na prawdę bardzo je lubił. Co do składu to te mleka od Humany mają na prawdę bardzo dobry i bezpieczny dla dzieci skład. Same sprawdźcie!
moderator (07-05-2018 17:27) Spam.
A co sądzicie o takim prezencie jak zegarek? Moim zdaniem na przykład taki https://www.giacomo-design.com/pl/zegarek/sportiva-gd02001/ mógłby na prawdę spodobać się eleganckiemu facetowi. Jak wy uważacie?
moderator (07-05-2018 19:38) Spam.
Według mnie ważnym jest aby poznać najpierw przyczynę powstawania kolki u dziecka. Może sie okaszać, że jest ona bardzo prozaiczna i łatwo będzie sobie z tym poradzić. W internecie jest sporo informacji na ten temat chociażby tutaj https://humana-baby.pl/blog/kolka-u-niemowlecia/ i uważam, że warto z nich korzystać
moderator (07-05-2018 19:39) Spam.
Według mnie najlepszym możliwym do podania dziecku mlekiem jest Humana 2. To mleko ma bardzo dobry i bezpieczny skład, więc karmiąc nim dziecko nie musisz sie niczego obawiać. I jest też chyba bardzo smaczne, ponieważ mój niejadek po prostu nie mógł sie od niego oderwać!
moderator (07-05-2018 19:39) Spam.
Ja od samego początku dawałam synkowi mleko od Humany. Teraz jest już na Humana 2, ale moim zdaniem to bardzo dobre mleko, które warto wziąć pod uwagę. Ma świetny i bardzo bezpieczny dla dziecka skład, a to chyba najważniejsze, prawda?

Zamknij to okno