Ostrzeżenia dla użytkowniczki KarolinaWitkowska3:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (05-04-2018 08:11) Spam.
Korzystam od jakiegoś czasu z depilacji laserowej w Warszawie w Laser Care. Swoją przygodę z depilacją zaczęłam od depilacji nóg i pach, ale chciałabym jeszcze zrobić sobię depilację bikini. Pracują na laserze light sheer [color=#FF0000][size=small][/size][/color] tu macie kontakt. Efekty depilacji sa dla mnie rewelacyjne.
moderator (05-04-2018 08:12) Spam.
Korzystałam z zabiegów depilacji laserowej w Szczecinie. Zaczęłam od depilacji nóg i bikini, ale dzięki efektom jakie uzyskałam zdecyduje się napewno na pachy. Po 6 zabiegach depilacji naprawdę włoski mi już nie odrastają i przestałam używać maszybki do golenia. Jezeli któraś z was jest niezdecydowana to naprawdę warto odłożyć trochę kasy i zainwestować w depilację laserową :) Zabiegi wykonywałam w Laser Delux, mają tam laser light sheer [color=#FF0000][size=small][/size][/color] tu macie kontakt.
moderator (30-11-2018 12:51) Spam.
Jestem w trakcie usuwania laserowego blizn potrądzikowych. Cieszę się, że zdecydowałam się na te zabiegi, ponieważ widzę znaczną poprawę. Wybrałam salon Laser Care w Warszawie z polecenia kuzynki. Faktycznie warto się tam wybrać jeśli ktoś jest z Warszawy. http://lasercare.pl/pl/usuwanie-blizn-dla-kobiet.html

Zamknij to okno