Ostrzeżenia dla użytkowniczki nowak63:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-01-2018 21:00) Spam.
Większe ato to większy komfort ale pamiętajmy że autorka wpisu może z różnych powodów takiego nie chcieć. W końcu z jakiegoś powodu sprzedają Zafirę, która jakby nie patrzeć jest duża. RWF to dobre dla najmłodszych. Bardzo polecam ale starsze już nie do końca. U mnie najstarszy chce patrzeć do przodu, chce się czuć dorosło. Dagmita spojrzałam na to co piszesz. Smart Kid Belt. Dla takiego starszego dziecka, które samo potrafi się zapiąć i raczej jest duże, to całkiem fajne rozwiązanie. A do tego można to mieć zawsze w torebce. Teraz jak zmienili przepisy to kierowcy taxi nie muszą mieć fotelików i czasami bywa to problematyczne a taki gadżet mógłby się sprawdzić.
moderator (15-02-2018 22:09) Spam.
Dla najmłodszych dzieci to tylko rozwiązania fotelików wożonych tyłem. Inne rozwiązanie nie powinno być brane pod uwagę. Jak dziecko starsze to teraz są dostępne foteliki obracane lub ktoś wypuścił fotelik z poduszką powietrzną. Nie pamiętam marki. Cena raczej niska nie była. Może ktoś pamięta jaki to był model i producent? Awaryjnie do np. taksówki można zakupić fajne rozwiązanie Smart Kid Belt bardziej opisane w tym wątku: https://forum.szafa.pl/84/8158196/podrozowanie-autem-w-piatke-jak-sie-pomiescic.html Można pogadać z Dagmita, która to użytkuje.

Zamknij to okno