Ostrzeżenia dla użytkowniczki malinka_katarinka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (21-12-2017 10:14) Spam.
Nadwaga u pupila jest poważnym zaburzeniem. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że żywienie psa to nie tylko resztki ze stołu. Otyłość , jako długotrwały stan, może prowadzić do wielu schorzeń m.in. do problemów z wątrobą, przedwczesnej degeneracji stawów, niewydolności sercowej i wielu innych. Wartą polecenia karmą w tym przypadku jest karma PETVITA Light. Ma dużo mięsa, nie ma żadnych zapychaczy składających się jedynie z węglowodanów (zboża, kukurydza, kasza, ryż itp.). Ma wiele składników wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu: chondroityna na stawy, juka na higienę jamy ustnej, żurawina na układ moczowy i wiele innych. Oprócz tego jest bardzo wydajna - pies zjada mniej, jest najedzony, karmę kupujemy rzadziej, i więcej pieniędzy zostaje w naszej kieszeni a pupil jest zadowolony i zdrowy.
moderator (21-12-2017 10:15) Spam.
Royal Canin bardzo stracił od kiedy został wykupiony przez Marsa. Pies zaczął się drapać po niej. Zdecydowanie odradzam. Teraz psiaka karmię Petvitą. Jest bardzo dobra, ma dużo mięsa, jest bezzbożowa. Psiak jest zadowolony i najważniejsze, nie ma już żadnych uczuleń skórnych. :)
moderator (21-12-2017 10:15) Spam.
najlepiej jest zainwestować w karmę wysokiej jakości, która będzie zawierała same naturalne składniki. polecam karmę petvita. ma 60% mięsa, żadnych zapychaczy i przede wszystkim granulat dopasowany do wielkości pyszczka. Piesek zjadając swoją porcję będzie najedzony dzięki czemu nie będzie podjadał między posiłkami i koszt dzienny utrzymania dzięki temu będzie niższy niż przy karmach składających się z samych zapychaczy :)

Zamknij to okno