Ostrzeżenia dla użytkowniczki Dalmatynka83:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (26-12-2017 21:07) Spam.
z tą wysokością to jest różnie, mi w sklepie [color=#FF0000][size=small][/size][/color] powiedzieli, że owad czasem potrafi wnieść się na wyżyny swoich możliwości, więc byłabym ostrożna. Tym czasem warto przed montażem zaciągnąć opinii eksperta, który rzeczowo doradzi
moderator (26-12-2017 21:08) Spam.
Jestem ciekawa czy autorka tematu zdecydowała się na ten "zabieg kosmetyczny". Teraz o kolorowe soczewki jest bardzo łatwo wystarczy google i pojawiają się sklepy online [color=#FF0000][size=small][/size][/color] jako pierwszy przykład. Przepraszam za odkopanie wątku ale nie mogłam się powstrzymać komentarzu jak zobaczyłam królową fotoszopa:)
moderator (26-12-2017 21:08) Spam.
Moja wada wzroku , jest dość skomplikowana dlatego wymaga odpowiednio i fachowo dobranej soczewki twardej. Taką pomoc otrzymałam od sklepu [color=#FF0000][size=small][/size][/color] Ponadto mają bardzo przystępne ceny.
moderator (26-12-2017 21:10) Spam.
W takich sytuacjach jak autorki wątku to chyba najbezpieczniej zgłosić się do lekarza. Ciesz się, że nie masz twardych soczewek, to jest dopiero sztuka je nosić a co dopiero dobrać czy nosić. Może warto pomyśleć o jakiś akcesoriach do oczu? płynach? Jak chociażby tutaj - [color=#FF0000][size=small][/size][/color]
moderator (26-12-2017 21:10) Spam.
O soczewki kolorowe najlepiej zapytać fachowców i raczej nie ma ich na szafa.pl :) Ja swoje soczewki dobierałam w tym sklepie [color=#FF0000][size=small][/size][/color] Sprawdź ich ofertę, może znajdziesz coś dla siebie

Zamknij to okno