Ostrzeżenia dla użytkowniczki sylwia-sztos:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (02-11-2017 17:08) Spam.
Cześć, Też zauważyłam, że wszyscy teraz używają tych rolet w pasy, troche wieje nudą, fajne były na początku ale jak u każdego do kogo idziemy z mężem w odwiedziny są rolety czasami nawet takie same to czar pryska. A te rolety rzymskie? Przyznam, że wyglądają ciekawe. BTW. zawsze myślałam że rolety to taki prosty materiał a nie falowany - to mi bardziej przypomina zasłonę niż roletę :) Ja jestem bardziej tradycjonalistką i wybieram albo klasyczniejsze żaluzje albo ładne [color=#FF0000][size=small][/size][/color], które nigdy nie stracą w moich oczach - oczwiście te ładne :) A co do plis? no są funkcjonalne, zajmują mało miejsca i z tego co mi siostra wspominała to z ich praniem nie ma żadnego problemu ale to zależy jakiej jakości sie trafią. Unikałabym sieciówki i poszła do kogoś kto się zna na rzeczy. U mnie w sulejówku działa taki sklep: [color=#FF0000][size=small][/size][/color]. Rzadko zaopatruje się w firany ale jak już się decyduje to u nich i nie tylko dlatego, że mam blisko ale z uwagi na dobrą jakość.
moderator (02-02-2018 15:57) Spam.
Nic nie będzie lepszą dekoracją okna od eleganckich firan czy zasłon wykonanych z wyjątkowych tkanin. Jak zawiesisz sobie jedne to nie poprzestaniesz na jednym pomieszczeniu - sama zobaczysz :) Firany chyba od zawsze pięknie dekorowały wnętrza, jak pamiętam ze studiów to już w starożytności ich używano, wiec dobre 1,5 tys lat temu. Dla mnie sprawdzają się do dnia dzisiejszego :) Jeśli jeszcze się wahasz to zobacz sobie te cudne: [color=#FF0000][size=small][/size][/color] i sama powiedz, czy takie tkaniny nie będą pasować również do minimalistycznych wnętrz? Nie trzeba przecież wybrać tkanin fikuśnych, można nowoczesne, gładkie ale eleganckie :)

Zamknij to okno