Ostrzeżenia dla użytkowniczki MrAdela:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (12-12-2017 12:33) Spam.
Moja siostra bardzo chciała zmienić swój kolor włosów, ponieważ były one rude i zupełnie jej się nie podobały, choć każdy się nimi zachwycał. Razem szukałyśmy innych rozwiązań niż koloryzacja, bo nie chciała niszczyć ich farbami. Może w twoim przypadku te metody też mogłyby podziałać. Możesz sobie spróbować, bo mojej siostrze się udało dzięki maseczkom,które tam opisano i teraz ma prawie blond na głowie.
moderator (15-02-2018 14:36) Spam.
Grunt, żeby to odchudzanie było skuteczne a nie szybkie. Tak żeby potem nie wrócić do stanu wyjściowego. Ćwiczenia i dieta to taka podstawa. Jeśli myślisz o czymś co wpłynie na wydajność ćwiczeń to warto chyba pomyśleć o odpowiednich suplementach. Jednak uważam, że warto najpierw przeczytać opinie osób, które już tego próbowały i mogą się podzielić doświadczeniami. Przynajmniej można się dowiedzieć jak dokładnie wyglądał ten proces i gdzie to ma plusy a gdzie minusy.
moderator (14-03-2018 19:43) Spam.
Również mnie to denerwuje, nie dość, że bardzo drapie i podrażnia ciało to jeszcze szeleści pod materiałem. Nigdy nie mogę się nadziwić jakich pokaźnych wielkości są te metki. Zwłaszcza, że istotne informacje nie zajmują aż tyle miejsca. Ja nie znałam znaczenia połowy symboli znajdowanych na metkach. Potem jak zainteresowałam się tematem po tym jak to przeczytałam: [color=#FF0000][size=small][/size][/color] okazało się, że połowę moich rzeczy prałam w zły sposób.
moderator (16-04-2018 15:09) Spam.
Najgorsze są początki. Ja sama pamiętam moje początki i wszystkie podejścia do odchudzania. Jednak ostatecznie wytrwałam i już nie wróciłabym do starego trybu życia.

Zamknij to okno