Ostrzeżenia dla użytkowniczki marlenkaa12:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-09-2017 21:24) Spam.
Przejrzyj strone www.cosmosmoda.pl Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ich jedną z wielu zalet jest waśnie marka polskiego producenta, także warto :)
moderator (06-09-2017 21:24) Spam.
Ja podsyłam stronkę www.cosmosmoda.pl Wiele ubrań mam stamtąd i są na prawde fajne. Szybka wysyłka, dobra jakość. Na prawdę jest godny polecenia :)
moderator (06-09-2017 21:25) Spam.
Faktycznie, rozmiar XS to czasami ciężka sprawa. Jakiś czas temu sama taki nosiłam i było kiepsko z kupowaniem ubrań. Kupowałam wtedy ciuchy na www.cosmosmoda.pl Zawsze znajdywałam tam potrzebny ciuch na daną okazję. Także moge śmiało polecić :)
moderator (06-09-2017 21:29) Spam.
Dla mnie najlepszy sklep internetowy to cosmosmoda.pl Zamawiam tam już jakiś czas i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko przychodzi jak należy, sprawnie. Ciuchy są dobre jakościowo. Polecam :)
moderator (06-09-2017 21:32) Spam.
Polecam Ci sklep www.cosmosmoda.pl Mega fajne ciuchy, dobra jakość, ekspresowa wysyłka. Jestem mega zadowolona i wiem, że skorzystam z ich strony jeszcze nie raz :)
moderator (06-09-2017 21:33) Spam.
Polecam Ci coś takiego https://cosmosmoda.pl/odziez-damska-sukienki-wizytowe/12530-sukienka-z-kolnierzykiem-czarna-cm436.html?search_query=cm436&results=9 Sama mam taką i jest na prawdę fajna. Poza tym przejrzyj jeszcze ich strone, może coś Ci wpadnie w oko :)

Zamknij to okno