Ostrzeżenia dla użytkowniczki tereskao:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (01-09-2017 01:21) Spam.
Moje ostatnie odkrycie jeśli chodzi o nowe firmy kosmetyczne to Prouve, znacie? Ich zapachy są trwałe i do wyboru maja naprawdę dużą liczbę zapachów dla kobiet i mężczyzn w dobrych cenach. Sama wybieram lekko słodkawe nuty - są intensywne i każdy pyta co to za perfumy.
moderator (09-11-2017 11:34) Spam.
Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj wypada Światowy Dzień Gry Wstępnej z tej okazji w sklepie internetowym https://secretplace.pl/457-bielizna mają zniżkę 35% na cały dział "bielizna erotyczna" ta promocja trwa do końca dzisiejszego dnia, jakby ktoś był zainteresowany ;) 35% to całkiem spora obniżka.
moderator (23-10-2018 09:59) Spam.
Ja swoim znajomym na rocznicę ślubu złożyłam się z rodziną na nowy TV, wiedziałam że chcą wymienić więc prezent był przemyślany. Na [url=http://bestcena.pl/]http://bestcena.pl/[/url] zamowiłam bo mieli najtaniej i już dwa dni później dotarł.
moderator (28-03-2019 19:46) Spam.
Co do firm kurierskich to ja korzystałam już z wielu które są na rynku ale jakoś tylko jednak mi przypadła do gustu - [url=https://aw-polska.pl/]https://aw-polska.pl/[/url] którą wam również polecam. Firma ma indywidualne podejście do każdego klienta, oferują transport morski, lotniczy i drogowy, w kraju i za granicą. Przyjmują też paczki o nietypowych gabarytach, co nie jest częste. Stawki mają atrakcyjne, jak dla mnie warto ich wybrać. Sprawdźcie sami, mają dobre opinie w internecie.

Zamknij to okno