Ostrzeżenia dla użytkowniczki ew-ga:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (18-12-2017 15:39) Spam.
Podróżując nie tylko za granicę ale i po kraju warto się ubezpieczyć Korzystając z wycieczek zagranicznych można sobie samemu skonfigurować pakiet w zależności od potrzeb.Takie możliwości stwarza [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] z którego również korzystam Ubezpieczenie obejmuje cały świat i możesz je kupić w każdej chwili online
moderator (20-05-2018 20:32) Spam.
Nie jest aż ta źle ale skoro masz taki problem to zajrzyj na stronę https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajstopy/rajstopy-funkcyjne/ Mają tam różnego rodzaju rajstopy między innymi wyszczuplające. Może coś sobie dopasujesz.Pozdrawiam.
moderator (04-08-2018 21:42) Spam.
Ja też polecam szkoły policealne bo posiadają bogatą ofertę zawodów zgodnymi z bieżącymi potrzebami rynku pracy. Taką szkołą jest np Żak Specjalności, które cieszą się duża popularnością i jednocześnie dają możliwość znalezienia zatrudnienia poza granicami kraju to: rejestratorka medyczna,opiekun w domu opieki społecznej,dekorator wnętrz ,masażysta Ja właśnie wybrałam jedną z nic Więcej na https://zak.edu.pl/aktualnosci/10623-rejestratorka-medyczna-----wymagania--obowiazki--zarobki Spróbójcie bo na pewno warto.

Zamknij to okno