Ostrzeżenia dla użytkowniczki MojaGazetka_Iwona:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (12-08-2017 19:59) Spam.
Świetny jest żółty tusz do rzęs z Rossmanna - to chyba firma Essence. Lubię też olejek pod prysznic Isana i maseczki do twarzy Babuszki Agafii. Czasem jednak udaje mi się upolować np. tusz Max Factora za śmieszne pieniądze, bo śledzę promocje w drogeriach. Rzućcie okiem na naszą aplikację [color=#FF0000][size=small][/size][/color] bo mamy tam największą w Polsce bazę gazetek promocyjnych :-) Iwona, Moja Gazetka
moderator (12-08-2017 19:59) Spam.
Ja polecam maskę Kallos Latte, do tego mycie olejkiem pod prysznic Isana i jedwab z Green Pharmacy :) Testuj różne odżywki, wypróbuj olejowanie, w końcu znajdziesz metodę dla siebie. Możesz poprzeglądać w naszej aplikacji oferty różnych drogerii i zobaczyć, kto ma najlepsze ceny w danej chwili :) Iwona, Moja Gazetka [color=#FF0000][size=small][/size][/color]
moderator (14-08-2017 09:12) Spam.
Stretching, rower, brzuszki na ławeczce i hula hop, a czasem jakieś skakanie z Mel B :) Dla dobrego samopoczucia, zdrowia i sylwetki - traktuje to jak inwestycję, żeby potem nie mieć problemów ze zdrowiem :) Przy okazji polecam Wam nasza aplikację, która jest bazą aktualnych gazetek promocyjnych z wieli różnych sklepów - MojaGazetka.com :) Iwona z Mojej Gazetki
moderator (14-08-2017 09:13) Spam.
Zdecydowanie pomaga! Przez pół roku regularnej jazdy do pracy - niewiele, 5km w jedną stronę - schudłam 6 kg :-) Do tego dieta i na pewno dasz radę! Bardzo dobrze, że dbasz o swoje stawy - polecam w tym wypadku jeszcze basen. Jakbyś chciała poszukac fajnego stroju sportowego w dobrej cenie, to rzuć okiem na naszą aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ricosti.gazetka&referrer=utm_source%3DmzLandingPC Iwona, Moja Gazetka
moderator (14-08-2017 09:13) Spam.
Ja polecam hulhop! Takie "zaawansowane" - ciężkie, duże i z wypustkami. Już po kilku dniach kręcenia widać, że talia jest węższa, choć przyznam, że przez pierwsze kilka dni kręciłam owinięta w pasie szalikiem, bo bolało :p Wychodziły tez lekkie siniaki, ale później już wszystko było ok. Teraz bez problemu kręcę pół godziny dziennie, codziennie, np. oglądając serial lub gadając przez telefon :D Hulahop możesz kupić nawet w supermarkecie, zobacz sobie w naszej aplikacji, czy gdzieś aktualnie jest na promocji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ricosti.gazetka&referrer=utm_source%3DmzLandingPC Iwona z Mojej Gazetki
moderator (14-08-2017 09:14) Spam.
Najczęściej korzystam z Ziko, bo co tydzień mają inne promocje. Jeśli chcecie robić zakupy taniej, to rzućcie okiem na naszą aplikację MojaGazetka.com - największą bazę aktualnych gazetek promocyjnych w Polsce :-) Iwona z Mojej Gazetki
moderator (14-08-2017 09:14) Spam.
Z dermokosmetyków najlepiej Effaclar, Normaderm lub coś od Pharmaceris. Z drogeryjnych Tołpa, Fitomed, Ecolab albo mydło Aleppo :-) W naszej aplikacji możesz przejrzeć aktualne gazetki promocyjne i wybrać coś dla siebie: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ricosti.gazetka&referrer=utm_source%3DmzLandingPC Iwona, MojaGazetka.com

Zamknij to okno