Ostrzeżenia dla użytkowniczki Primavera24:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-07-2017 08:13) Spam.
Sztuczne podbijanie wątku.
Inny powód: . Reklama.

Zdecydowanie wolę makijaż permanentny brwi - nie muszę się już przejmować tym, że są za cienkie i prawie ich nie widać. Zrobiłam go sobie u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana. Świetna sprawa - moje twarz nabrała wyrazu, a ja już nie muszę codziennie męczyć się z kredką.
moderator (29-07-2017 08:15) Sztuczne podbijanie wątku.
Inny powód: . Reklama/Spam.

Byłam na depilacji laserowej okolic bikini w Vici Clinic w Krakowie na ul. Sebastiana. Z efektów jestem bardzo zadowolona - nie mam już podrażnień i krostek, skóra jest gładka, a włosków już drugi miesiąc nie ma.
moderator (29-07-2017 08:16) Spam.
Zmarszczek mozna się pozbyć dzięki mezoterapii igłowej - wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry własciwej substancje lecznicze i preparaty, które mają na celu zapobieganie starzeniu się skóry. Powoduje to pobudzanie syntezy kolagenu i elastyny i wzrost nawilżenia skóry. Tutaj możecie poczytać więcej: [color=#FF0000][size=small][/size][/color] Takie zabiegi wykonywane są w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie.
moderator (29-07-2017 08:19) Spam.
Długo męczyłam się z cellulitem, szczególnie po ciąży. Efekty dały zabiegi Venus Freeze, na których byłam w Vici Clinic w Krakowie - cellulit prawie cały zniknął, a uda znacznie zeszczuplały. Efekty są świetne, warto się na to zdecydować.
moderator (29-07-2017 08:23) Spam.
Inny powód: . Uporczywa reklama/notoryczny spam.

Może jakieś zabiegi wyszczuplające? Dużo dobrych opinii słyszałam o zabiegach Redustim - można po nich schudnąć nawet trzy rozmiary. Wykonują je w Vici Clinic w Krakowie. Pakiet 8 zabiegów jest w cenie 1090zl, ale naprawdę dają super efekty.

Zamknij to okno