Ostrzeżenia dla użytkowniczki reporitca:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (17-06-2018 21:25) Spam.
Jeżeli masz ofertę kupna taniego domu, który ktoś już wybudował to lepiej kupić. Szkoda czasu, jeżeli chcesz konkretnie mieć swój projekt to budować. Budowa najlepiej raz i porządnie dom energooszczędny. Ja budowałem w Katowicach dom. Najlepiej szukać osoby, które gdzieś już wykonywały jakieś prace. Jestem dość precyzyjną osobą i po kontakcie z 20 firmami w końcu wybrałem firmę [size=small][color=#FF0000][/color][/size] , postawiła dom szkieletowy i wyremontowała dom w 2 miesiące. Cały czas nadzorowałem, dlatego żadnych poprawek na końcu nie było. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Najlepszą inwestycją była gruntowa pompa ciepła, przez którą ogrzałem dom w pierwszym roku za 1800zł. Temperatura pokojowa mniej więcej 23 stopnie. Zero problemów, sterowanie przez komórkę. Kwota za pompę z instalacją zmieściła się w 35 tysiącach. Pompa z firmy gejzer, ich strona [color=#FF0000][size=small][/size][/color] - jest to polski producent, kontakt bezproblemowy. Instalacją zajęła się firma [color=#FF0000][size=small][/size][/color] , fachowców od kostki brukowej nie polece, bo spaprali robotę i chyba temat skończy się w sądzie. Aha zapomniałem, jeszcze mogę polecić firmę z Katowic [color=#FF0000][size=small][/size][/color] - mają drzwi, bramy, okna, rolety i bardzo miło traktują klienta. Dziękuję za uwagę, mam nadzieje że komuś pomogę.

Zamknij to okno