Ostrzeżenia dla użytkowniczki goodlook86:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (10-07-2017 09:36) Spam.
dla mnie głodówka to wymysł kompletnie bez sensu... przecież to działa zupełnie odwrotnie. Jeśli nie dostarczas organizmowi pokarmu to zaczyna magazynować i odkładać. W ten sposób na pewno się nie chudnie! Może zamiast głodówki po prostu detoks przez kika dni? Ja zrobiłam sobie oczyszczenie i na starcie waga spadła 3,5 kg Może lepiej takimi metodami?
moderator (02-10-2017 10:16) Spam.
tez mi sie wydaje ze to nie ma znaczenia? mleko? zanim zdecydowalam sie na wkładkę [color=#FF0000][size=small][/size][/color] stosowałam tabletki no prawie 10 lat i mleko piłam litrami, podobnie jak jadłam lod, koktajle czy jogurty. nigdy nie uslyszalam od lekarza ze to ma jakies znaczenie
moderator (02-10-2017 10:21) Spam.
@Majka ja też jestem za takim rozwiązaniem z cateringiem - to chyba najrozsądniejsze wyjście. ja zamawiam z [color=#FF0000][size=small][/size][/color] bo jestem wege i zależało mi na firmie cateringowej która korzysta tylko ze sprawdzonych, zdrowych i ekologicznyh skłądników. tez dostaje codziennie posilki w dodatku w termosach, wiec utrzymuja cieplo. taka zbilansowana dieta to troche jak dieta cud - bo posilki sa pelnowartosciowe, smaczne a przede wszystkim regularne

Zamknij to okno