Ostrzeżenia dla użytkowniczki haspara:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (05-10-2017 21:39) Spam.
Takie szkoły możecie traktować w kategoriach dodatku, który umożliwia zdobycie papierka, ale na pewno nie zdobycie pracy czy umiejętności. Pod zawód kosmetyczki proponuję [color=#FF0000][/color] i szkolenie zawodowe. Ale oczywiście wejście na wysoki poziom wymaga konkretnej i zaangażowanej pracy. Wszystko jest do ogarnięcia.
moderator (05-10-2017 21:41) Spam.
Inny powód: . Uporczywa reklama.

Beauty lux - zróbcie sobie po prostu szkolenie zawodowe. Łatwiejszego sposobu na ogarnięcie zawodu nie znajdziecie. Wiem jak to wyglądało u nas i ile dało umiejętności. To nam mocno odmieniło sytuację, pozwoliło się rozwinąć i działać w temacie. Nie zostaniecie fachowcami z dnia na dzień, ale z czasem na bank sytuacja się poprawi.
moderator (05-10-2017 21:48) Spam.
Inny powód: . Uporczywa reklama.

Dzisiaj widziałam na [color=#FF0000][size=small][/size][/color] tydzień na Rodos z all inclusive za 800 zł, poważnie ;-) Komu zależało jeszcze na ostatnim wypadzie za małą kasę, ten na bank sobie coś takiego załatwił ;-) A takich mega wypasionych promocji było zdecydowanie więcej, na różne kierunki. My w tym roku Grecję odpuściliśmy. W kolejnym roku chyba podobnie.
moderator (05-10-2017 21:50) Spam.
Inny powód: . Uporczywa reklama.

Za granicę dwa razy do roku. Egipt na 2018 mamy już zarezerwowany. Teraz czekamy na kolejny wyjazd. Myślimy od Włoszech, o okolicach Sycylii. Zobaczymy co z tego wyjdzie - mało tam jest fajnych hoteli. Śledzimy [color=#FF0000][size=small][/size][/color]. Jeśli nie pojawi się coś ciekawego, to sobie odpuścimy ten kierunek i wybierzemy inny. Nie wszędzie już byliśmy ;-)
moderator (06-10-2017 07:25) Spam.
Beauty lux + zaangażowanie i dobre podejście do tematu. Kosmetyczka musi być zaangażowana, rozwijać się i podejmować takie tematy, które po prostu mają sens. Absolutnie nie powinna zajmować się zagadnieniami bzdurnymi. Przecież tutaj cały czas chodzi o rozwój zawodowy i poprawianie umiejętności.

Zamknij to okno