Ostrzeżenia dla użytkowniczki streatlook:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (11-06-2017 10:53) Spam.
ja uwielbiam czekolade i to w kazdej postaci, ale mam po niej straszne zatwardzenie ;/ przykry, ale prawdziwy temat. ostatnio na urodzinach syna sprobowalam tortu czekoladowego i przez 4 dni walczylam ;/ lakarz polecil sprobowac dicopeg 10g i dopiero wtedy przeszlo
moderator (11-06-2017 10:54) Spam.
ja na oczyszczenie organizmu stsuje kuracje dicopeg 10g przez 3/4 dni i efekt jest podwojny bo dodatkowo podkreca moja przemiane materii. polecam sprobowac
moderator (11-06-2017 10:54) Spam.
tez bylam wege i bardzo milo wspominam ten czas. Chociaz na poczatku muasialam troche popracowac nad organizmem, ktory musial sie dostsowac - mialam straszne zaparcia ;/ ale poradzilam sobie prez kuracje dicopeg 10g przestalam byc wege gdy zaszlam w ciaze, ale mysle o powrocie ;D natchnelyscie mnie
moderator (11-06-2017 10:55) Spam.
ja wlasnie przeszlam te diete i efekt jest rzeczywiscie. Mialam tylko w trakcie problemy z zaparciami... dlatego dodatkowo stosowalam jeszcze kuracje dicopeg 10g zeby wspomoc prace jelit. zrzucilam w sumie 5 kg :D
moderator (10-07-2017 09:37) Spam.
ja po diecie kopenhaskiej nabawiłam sie tylko problemow z jelitami ;/ dosłownie zaparcia od tego czasu weszły mi chyba w nawyk, gdzie wczesniej w ogole nie bylo z tym problemu. Probowalam dzialac domowymi metodami typu błonnik, duzo owocow i warzyw, ale nie dziala. W tygodniu bylam wreszcie u lekarza, bo w sezonie grillowym problem narasta, a to raczej niekomfortowa sytuacja. Mam nadzieje, ze problem nareszcie zniknie. Dziewczyny, lepiej skorzystac z uslug specjalisty, bo naprawde nie kazda dieta jest dobra dla nas...
moderator (10-07-2017 09:37) Spam.
mój patetnt to oczyszczanie organizmu kilka razy w roku. Aktualnie jestem na detoksie koktajlowym. Za kazdym razem efekt jest mega! Takie detoksy oczyszczaja organizm, ale i cera sie regeneruje i rzeczywiscie czlowiek czuje sie duzo lzej ;p
moderator (10-07-2017 09:38) Spam.
[quote=kiziakicia] Sok to dobry pomysł, lepiej jest wypić sok z jabłka bardzo słodki i przy tym zdrowy a ochota na słodycze odpuszcza. Ja bardzo długo wachałam się z zakupem wyciskarki, nie ukrywam zbierałam na nią pieniążki bo nie mogłam sobie pozwolić od tak na kupno ale dzięki temu doceniam i podjełam bardzo dobrą decyzję bo mam sprzęt na lata a użytkuję bardzo często. Błagam, czy to nie lepsze niż sztuczny tłusty baton?[/quote] ja mam po sokach straszne zaparcia i zgagę. Niejednokrotnie probowalam przejsc na diete sokową bo podobno to hit, ale zawsze efekt byl taki, ze pozniej meczylam sie w toalecie. Zreszta dietetyk tez zwrocil mi uwage, ze soki nie sa dobrym napojem na diecie, lepiej postawic na wode i ewentualnie napoje typu: woda + sok z cytryny + ogórek. Próbowałam i sa naprawde mega, swietnie gasza prganienie latem z lodem i pobudzaja metabolizm do pracy
moderator (10-07-2017 09:39) Spam.
@ola211 ma rację tak naprawde sama dieta nie da duzych efektów i to takich na stałe... Warto tez troche sie poruszac, zeby poruszyc metabolizm. Ja dodatkowo robie sobie co jakis czas setoks.

Zamknij to okno