Ostrzeżenia dla użytkowniczki madlen308:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (04-05-2017 08:53) Spam.
Witam Was Ja polecam Sklep z obuwiem i odzieza , po kliknieciu ikonki ,,o nas,, pisza ze maja ponad 150 znanych marek i ponad 20.000 produktow, maja najnizsza prowizje w polsce , kazdy produkt byl sprawdzany na google i ceneo zeby obnizyc cene do konkurencji i co najlepsze maja w tym darmowa dostawe. goraco polecam . www.gutfashion.pl
moderator (01-06-2017 15:58) Spam.
Witam Was Ja polecam Sklep z obuwiem i odzieza , po kliknieciu ikonki ,,o nas,, pisza ze maja ponad 150 znanych marek i ponad 20.000 produktow, maja najnizsza prowizje w polsce , kazdy produkt byl sprawdzany na google i ceneo zeby obnizyc cene do konkurencji i co najlepsze maja w tym darmowa dostawe. goraco polecam . www.gutfashion.pl
moderator (06-07-2017 10:36) Spam.
Witam Was Ja polecam Sklep z obuwiem i odzieza , po kliknieciu ikonki ,,o nas,, pisza ze maja ponad 150 znanych marek i ponad 20.000 produktow, maja najnizsza prowizje w polsce , kazdy produkt byl sprawdzany na google i ceneo zeby obnizyc cene do konkurencji i co najlepsze maja w tym darmowa dostawe. goraco polecam . Marki europejskie www.gutfashion.pl
moderator (21-08-2017 09:03) Spam.
Witam Was Ja polecam Sklep z obuwiem i odzieza , po kliknieciu ikonki ,,o nas,, pisza ze maja ponad 150 znanych marek i ponad 20.000 produktow, maja najnizsza prowizje w polsce , kazdy produkt byl sprawdzany na google i ceneo zeby obnizyc cene do konkurencji i co najlepsze maja w tym darmowa dostawe. goraco polecam . www.gutfashion.pl

Zamknij to okno