Ostrzeżenia dla użytkowniczki ana_bullfinch:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (12-01-2017 19:03) Spam.
Ja u siebie mam materac MEMORY Medicott wykonany z pianki termoelastycznej http://homlando.com/materac-memory-medicott,904.html i powiem, że nigdy w życiu tak się nie wysypiałam, nie mam już problemów z kręgosłupem. Dodatkowy plus za pokrowiec antyalergiczny, który w każdej chwili mogę zdjąć do prania.
moderator (02-03-2017 12:18) Spam.
[i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Zgodzę się, że warto zajrzeć na Homlando, bo w swojej ofercie mają produkty wielu producentów, więc każdy powinien bez problemów znaleźć coś dla siebie w odpowiedniej cenie ;)
moderator (02-03-2017 12:19) Spam.
Przed snem lubię się wyciszyć, uspokoić , dlatego postawiłam na pastelowe kolory. Dodatkowo za łóżkiem mam tapetę w podobnej kolorystyce. Co do mebli to mam tylko łóżko i dużą szafę podobną do tej [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] i przyznaję, że mieści naprawdę wszystko ;)
moderator (02-03-2017 12:21) Spam.
Też uwielbiam białe meble, do swojej sypialni marzy mi się takie łóżko [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] i tak jak szukasz ma nowoczesny wygląd, może Cię zainteresuje.
moderator (02-03-2017 12:22) Spam.
Też się zgadzam, że zaproszenie z naszym zdjęciem to fajny i oryginalny pomysł, a przy okazji stanowi pamiątkę - niech nas zapamiętają jako pięknych i młodych jak na zdjęciu ;) Niestety takie zaproszenia są nieco droższe, ale jeśli ktoś jest wymagający i szuka czegoś naprawdę specjalnego to powinien się nad nimi zastanowić. Mi podobają się zaproszenia o wyrazistych kolorach, w połączeniu ze zdjęciem to np. [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i]

Zamknij to okno