Ostrzeżenia dla użytkowniczki Kurstynka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (31-01-2017 16:40) Spam.
czas na buty bo mają duże promocje i są takie "standardowe" modele na czasie. jak coś na okazję, z wyższej półki albo jak chcę sobie sama prezent zrobić :P to na e-kaja , ostatnio choruję na koturny korsa <3
moderator (31-01-2017 16:42) Spam.
Moim zdaniem na uwagę zasługuje tu e-kaja.pl bo mają w fajnych cenach oryginalne rzeczy nawet. Już trzy razy zamawiałam, za każdym razem i rzecz była w doskonałym stanie i sama przesyłka świetnie zapakowana.
moderator (31-01-2017 16:42) Spam.
ja cropp i house też odwiedzam tylko na przecenach, bo jakościowo słabo u nich. natomiast w necie to poluję tylko na perełki, wysoka jakość i wysoka cena ale z naciskiem na KIEDYŚ wysoka cena :D ostatnio mi torebki liu jo chodzą po głowie, ale nie wiem ani gdzie, póki co najtaniej znalazłam modele na e-kaja, ani którą dokładnie. Pudrowy róż mi się podoba ale jest zbyt modny. Raczej trochę odstaję od trendów, staram się przynajmniej.
moderator (06-01-2018 14:28) Spam.
Hmmm z mojego doświadczenia to [url=https://fabrykajeansow.pl/]Fabryka Jeansów[/url] w spodniach wygrywa, ze względu na niską cenę w stosunku do wysokiej jakości. Płacisz tyle co w sieciówkach za basic albo wyprzedaż a jakościowo są o wiele wiele wiele lepsze. Nie rozłażą się, nitki dobrze trzymają bez przecierania. No i wybór jest mega, i to nie tylko że rózne modele ale że i wśród nich różne są dostępne wersje.

Zamknij to okno