Ostrzeżenia dla użytkowniczki agnieszka_mk:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-11-2016 23:46) Spam.
Ja, polecam Ci "Fanatyków druku" - zlecałam im głównie [url=http://www.fanatycydruku.pl/teczki-standard]druk teczek[/url], jednakże wywiązywali się z powierzonych zadań naprawdę dobrze :-).
moderator (24-03-2017 16:12) Spam.
Ja, uwielbiam ciasta! Teraz, sama chcę jakieś upiec (samodzielnie, bez niczyjej pomocy!). Czy myślicie, że tego typu sernik: [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] uda się za pierwszym razem, czy lepiej zdecydować się na jakieś babeczki?
moderator (09-04-2017 14:09) Spam.
Na taką uroczystość wypadałoby kupić coś porządnego. Moi rodzice obchodzą niebawem srebrny jubileusz i zamierzam podarować im telewizor.
moderator (29-10-2017 22:45) Spam.
Z tej jeszcze nie korzystałam ale używałam maseczki Blueberry na bawełnianej płachcie, bogatej w witaminy A, C, D oraz minerały pochodzące z roślin naturalnych i owoców. Sprawdziła się znakomicie. Możesz ją dostać tu [color=#FF0000][size=small][/size][/color]
moderator (29-10-2017 22:48) Spam.
Radziła bym Ci wypróbować szampon odżywczy zwiększający objętość włosów, zapobiega tez wypadaniu włosów. Zamówisz go choćby tu [color=#FF0000][size=small][/size][/color] , sama regularnie składam tam zamówienia, mają duży naturalnych kosmetyków.

Zamknij to okno