Ostrzeżenia dla użytkowniczki Kinga_1992:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (24-11-2016 13:57) Spam.
Z doświadczenia mogę polecić gabinet stomatologiczny https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Robiłam u Pani Dr leczenie kanałowe, ubytki oraz zabiegi związane z usuwaniem kamienia oraz próchnicy. Pełen profesjonalizm i obsługa na poziomie. Dla osób strachliwych szczególnie mogę polecić ten gabinet, ponieważ delikatność podczas wykonywanych zabiegów jest nie do opisania :) Przychodnia znajduje się przy ulicy Ignacego Krasickiego 30/84. Bardzo ciepła i miła obsługa ;)
moderator (16-02-2017 20:25) Spam.
ja mam biokominek i w zasadzie nie musze korzystać już z innego ogrzewania. Mam małe mieszkanie i taka forma ogrzewania jest wydajna. Wydaje mi sie, że jest lepszy od tradycyjnego kominka. Mniej sprzątania, nie ma dymu,sadzy.
moderator (16-02-2017 20:26) Spam.
Takie ogrody zimowe bardzo mi się podobają. Zastanawiam się nad zrobieniem takiego w przyszłym roku. Jakiś czas temu wprowadzaliśmy się do nowego domu i miałam zakładany ogród ale wtedy nie wiedziałam jeszcze co to i wydatków było sporo. Ale może za rok przerobię sobie ogród i stworze taki właśnie zimowy
moderator (16-02-2017 20:27) Spam.
Zgadzam się :) jeśli kupować olej kokosowy to ten tłoczony na zimno i nierafinowany . Używam go przede wszystkim do smażenia ponieważ jest polecany przez wszystkie trenerki i dietetyczki ;p oprócz tego od czasu do czasu do czasu nakładam na końcówki bo je nawilża ale nie robię tego zbyt często bo wtedy może przesuszyć
moderator (16-02-2017 20:28) Spam.
Patrząc na ceny nad polskim morzem już lepiej pojechać gdzieś na zagraniczne wakacje. Wydasz niewiele więcej, czasem nawet tyle samo. Poszukaj sobie dużo wcześniej ofert. Ja kolejny rok z rzędu lecę. Ofert noclegów szukam już teraz. Planuję lecieć do Bibione bo Rzym czy Florencja w czasie wakacji sa bardzo zatłoczone, a w Bibione jest najdłuższa plaża
moderator (16-02-2017 20:29) Spam.
Moim zdaniem powinnaś przygotować się na każda ewentualność gdyby komuś nagle przyszło do głowy być wegetarianką,itd. Zrób grillowane warzywa- kukurydza, dynia, burak, szparagi, cukinia. Do tego oczywiście jakieś mięso- kurczak, żeberka, burgery z wołowiną i coś słodkiego- mogą być gofry z grilla, grillowane banany .Nie zapomnij tez o sałatkach, myślę że takie menu w zupełności Ci wystarczy :)

Zamknij to okno