Ostrzeżenia dla użytkowniczki norbikol:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-03-2017 10:17) Spam.
Ja sobie teraz kupiłam Dolce&Gabbana Pour Homme powiem wam że nuta lawendy mnie zaskoczyła pozytywnie w perfumach[color=#FF0000]link reklamowy[/color] i jestem pod wrażeniem tej lekkiej nutki. Powiem wam, że wcześniej właśnie nie miałam takiego fajnego doznania jeśli chodzi o perfum. Myślę, że to teraz będzie moim numerem jeden a jeszcze chcę przetestować parę innych pozycji z nutą lawendy i zobaczyć jak tamte się mają do tego co teraz mam.
moderator (13-03-2017 09:41) Spam.
Ja znalazłam właśnie ciekawy blog na temat dnia mężczyzny i tego co można mu kupić [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] przydają się takie treści bo ja zawsze miałam problem z prezentem dla swojego chłopaka wiem że lubi różne gadżety itp ale takie różnego rodzaju elektroniczne rzeczy są drogie a nie będę mu kupować jakiś dronów na dzień faceta jak on mi na dzień kobiet kupi jakieś czekoladki czy misia bo takie drony to spory koszt. Wiec zdecydowałam się na takie drobiazgi jak on i na tym blogu obczaiłam sobie temat skórzanej galanterii i to kupiłam mu na dzień mężczyzny był zadowolony.

Zamknij to okno