Ostrzeżenia dla użytkowniczki Radka25:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-01-2018 21:07) Spam.
A dla dziewczyn będących już po ślubie jest bardzo fajna opcja na portalu smartbride.pl. Można dodać relację ze swojego ślubu, a dodatkowo jest możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania zestawu kosmetyków. https://www.facebook.com/SmartBridePL/posts/1241861029267245
moderator (22-10-2018 19:30) Spam.
Moim zdaniem z całą rodziną warto wybrać się w góry, ale w jakieś ustronne miejsce, gdzie faktycznie można poczuć górski klimat. Ja ze swojej strony polecam Muszynę, a jako miejsce do nocowania Hotel Klimek. Jest naprawdę super i to zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest Aquapark, z którego mozna korzystac bez ograniczen, dwie sauny. Jest też bogata oferta zabiegów spa, a dla dzieci pokoj zabaw czy opieka niani hotelowej. W okolicy też jest wiele interesujących miejsc. Można pospacerować, zwiedzić cerkwie łemkowskie, zimą pojeździć na nartach, a latem skorzystać nawet z otwartych basenów. Polecam!
moderator (22-10-2018 19:32) Spam.
Pisałam już kilka razy na tym forum, że góry są piękne o każdej porze roku, jesienią również. Ja ze swojej strony mogę polecić Beskid Sądecki, a dokładniej Muszynę, w której jestem zakochana. Wiele ciekawych tras górskich, możliwość spacerowania szlakiem architektury łemkowskiej, piękne miejsca do zdjęć. Ja zatrzymuję się w [color=#FF0000][size=small][/size][/color] - często znajduję promocyjne oferty i śpię w 4 gwiazdkowym hotelu za niewielkie pieniadze.
moderator (22-10-2018 20:33) Spam.
Jest wiele miejsc, w których można spędzić święta bez nerwowych przygotowań. Ja w tym roku wybieram isę do mojego ulubionego miejsca do Muszyny. W Hotelu Klimek jest pakiet świąteczny - kolacja wigilijna z regionalnymi potrawami etc. Nie trzeba przejmować się gotowaniem i innymi przygotowaniami. Tylko czas spędzony z rodziną. Mam nadzieję, że to będą udane święta.
moderator (22-10-2018 20:33) Spam.
Zakopane jest przereklamowane i niewiele ma wspólnego z prawdziwymi górami. Ja polecam wybrać się do Muszyny - cisza, spokój, piękne widoki i można odetchnąć od zgiełku miasta. Ja zatrzymuję się w Hotelu Klimek i jestem zadowolona. Nawet jesli pogoda nie dopisuje to mają aquapark i spa, a więc nie ma mowy o nudzie.

Zamknij to okno