Ostrzeżenia dla użytkowniczki Grzybka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (17-08-2016 10:40) Spam.
Ja staram się oszczędzać na różne sposoby, generalnie większość zakupów robię na promocjach bo to spora różnica. Ostatnio ściągnęłam nawet nowa aplikacje sklepu żabka: [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zabka&hl=pl]https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zabka&hl=pl[/url] dzięki której mogę skorzystać z dodatkowych zniżek, codziennie innych. To naprawdę praktyczne rozwiązanie a zawsze trochę grosza zostaje w portfelu, nieprawdaż? :)
moderator (02-03-2017 12:22) Spam.
Ja do swojej sypialni prawie wszystko zamówiłam z Pakamera używając do tego kuponów rabatowych [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Jestem oczarowana wnętrzami jakie tam prezentują. A dzięki tym kuponom zapłaciłam mniej niż na początku myślałam, więc nie jest źle. Nie będę opisywała ci mojej sypialni, bo jak tylko wejdziesz na ich stronę to zobaczysz jak ona mniej więcej wygląda. Jestem także bardzo zadowolona z jakości jaki ten sklep prezentuje. Naprawdę polecam chociaż zerknąć.
moderator (17-03-2017 12:16) Spam.
A mi jakoś żadne się nie podobają. Może nie mój gust i tyle. Ostatnio szaleją za botkami na koturnie. Tu [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] macie wielki wybór. Moim zdaniem najładniejsze są buty sportowe. Mam już kilka par z tego rodzaju i super prezentują się z jeansami oraz z dresami. Koturny są o wiele wygodniejsze od obcasów i czuje się na nich stabilniej a jednak dają ten sam efekt co obcas. Do sukienki noszę botki najczęściej czarne gdzie nie widać przejścia pomiędzy koturnem a butem. Oczywiście jestem także za szpilkami bo nic nie wyszczupli i wysmukli nogi niż wysokie szpilki. Ale wracając do twoich butów już lepsza jest opcja druga. Te buty bordowe nie wyglądają. Do czego byś je się nosiło. Te drugie są bardziej uniwersalne i lepiej wyglądają. Po za tym są tańsze. Do tego mają lepszą podeszwę, a o tej porze roku musisz jeszcze na to zwracać uwagę. I zgodzę się z przedmówca big stary są wygodniejsze.
moderator (19-06-2017 20:23) Spam.
Razem z moim chłopakiem jesteśmy wręcz uzależnieni od zakupów online. Musimy obejrzeć sobie tę stronę, którą podałaś Tynaaa922, już ją sobie zapisuję. Jak tylko mój chłopak wróci z pracy to wspólnie zrobimy zakupy :D. Też znam taką fajną stronę z kolekcją męską ozonee, a do tego podam wam stronę z kuponami zniżkowymi https://blip.pl/ozonee/ mam nadzieje, że wam się ona przyda i tak jak mi przypadnie do gustu.

Zamknij to okno